Te znaki zodiaku są mistrzami w udawaniu. Przy nich miej się na baczności

Często udają, kłamią i pokazują swoje różne oblicza. Z takimi osobami lepiej nie zadzierać i zdecydowanie warto uważać, na to, co mówią i jak się zachowują. Właśnie te znaki zodiaku są mistrzami w udawaniu.

Znaki zodiaku, które lubią udawać

BLIŹNIĘTA

Osoby urodzone pod znakiem zodiaku Bliźniąt mają naturę egocentryczną. Na pierwszym miejscu zdecydowanie bardziej wolą postawić siebie niż kogoś innego. Bliźnięta są duszami towarzystwa, mają w sobie niezliczone pokłady energii i pomysłu na tematy do rozmów. Przy nich nie sposób się nudzić.

Cechuje je nieprzeciętną inteligencją, co potrafią wykorzystać. Osoby te są intelektualistami, ale rozumieją tylko rzeczy, które mogą im przynieść korzyści. Nie raz są zachłanni, dlatego dla osiągnięcia zamierzonych przez siebie celów, potrafią umiejętnie kłamać i udawać. Jak to Bliźnięta, mają dwie twarze – jedną pogodną, drugą mroczną, którą niestety często wykorzystują.

SKORPION

W zestawieniu tym nie mogło zabraknąć oczywiście Skorpiona. Osoby urodzine pod tym znakiem zodiaku to nietuzinkowi wojownicy. Są podstępni i wiedzą, jak mają się zachowywać, aby osiągnąć korzyści. Gdy ktoś staje im na drodze, nie mają skrupułów, aby zniszczyć swojego przeciwnika.

Skorpiony długo żywią urazę do innych. Udają, że wszystko jest w porządku, ale gdy przychodzi czas, „atakują” bez mrugnięcia okiem.

Zobacz także: Osoby, o tych imionach są zbyt rozrzutne. Pieniądze się ich nie trzymają.

PANNA

Zodiakalne Panny są zwyczajnie wredne i często myślą wyłącznie o sobie. Są nad wyraz interesowne, cenią wygodę, a innych traktują jako pomoc do osiągnięcia swoich planów. Mimo iż są pracowite, nie lubią rządzić innymi. Nie oznacza to wcale, że ich nie wykorzystują. W tym celu zręcznie udają, że są niewinne i posłuszne, ale mają ukryte w tym drugie dno.

Udostępnij: