Te znaki zodiaku czekają w sylwestra trudne chwile! Mogą spędzić go w samotności…

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami. Jednak przedstawiciele poniższych znaków zodiaku muszą mieć się na baczności. Wiele wskazuje na to, że może czekać ich rozczarowanie i nie będzie to dla nich wymarzona noc sylwestrowa.

Wielu z nas czyta horoskopy, aby dowiedzieć się, co może przynieść nam przyszłość. Choć trzeba je traktować z przymrużeniem oka i pamiętać, że tak naprawdę wszystko zależy tylko od nas, to warto mieć na uwadze, co mówią gwiazdy. Jak się okazuje, sylwestrowa aura nie wszystkim będzie sprzyjać, a koniec roku dla Bliźniąt, Wagi, Koziorożca oraz Lwa może okazać się przełomowy. To właśnie te cztery znaki zodiaku czekają trudne chwile, z którymi będą musiały sobie poradzić.

ZOBACZ TAKŻE: Osoby spod tych 3 znaków zodiaku mogą liczyć na bujne życie miłosne w 2023 roku!

Te znaki zodiaku spędzą sylwestra w samotności

Bliźnięta

Bliźnięta w ostatnich godzinach 2022 roku mogą być kapryśne i wymagać za wiele od swojej drugiej połówki. Zapragniecie przetestować kogoś cierpliwość, co może się skończyć karczemną awanturą. Jednak może zdarzyć się i tak, że zostaniecie zignorowani, a wasze sylwestrowe plany legną w gruzach. Jeżeli szybko nie zmienicie swojego zachowania, to możecie wiele na tym stracić i przez cały styczeń żałować swojego postępowania. Lepiej nie zaczynać tak Nowego Roku.

Waga

Wagi, które od jakiegoś już czasu mają sylwestrowe plany, muszą mieć się na baczności. Osoba, z którą chcieliście spędzić ostatnie godziny starego roku i wejść wspólnie w nowy rok może mieć inne plany, w których nie bierze was pod uwagę. Nie warto pokładać w kimś wszystkich swoich nadziei i wziąć sprawy w swoje ręce. Już teraz zadzwońcie do przyjaciół i zapytajcie o ich plany na noc z 31 grudnia na 1 stycznia. Oni nigdy nie  zostawią was w potrzebie, a wy będziecie mieć plan awaryjny. 

Lew

Choć Lwy zazwyczaj nie odmawiają imprezy, to w tym roku może się wam nie poszczęścić. Wasze plany sylwestrowe legną w gruzach, przyjaciele się wykruszą, a wy stracicie chęci do działania. Nie warto się jednak poddawać i jeśli nie chcecie spędzić sylwestra w samotności, to wyjdźcie do ludzi i spróbujcie kogoś poznać. Nowe znajomości mogą okazać się bardzo interesujące, jednak pamiętajcie, że nie każdy ma dobre intencje. Bądźcie rozważni, a w Nowy Rok wejdziecie z uśmiechem na ustach.

Koziorożec

Koziorożce wraz z końcem roku mogą stać się nieco bardziej wybuchowe. Możecie stracić nad sobą panowanie i zapragniecie rozliczyć się ze swoim partnerem ze wszystkich popełnionych przez niego do tej pory błędów. Uważajcie jednak, bo takie nastawienie może spowodować, że sylwestra spędzicie w samotności. Jeżeli nie będziecie uważać na słowa, to 2023 roku rozpocznie się dla was nieprzyjemnie i przez długi czas możecie żałować wypowiedzianych w przypływie emocji słów. Tak naprawdę wszystko jest w waszych rękach.

ZOBACZ TAKŻE: Takie prezenty kupują mężowie, którzy zdradzają swoje żony!

Udostępnij: