Takie prezenty kupują mężowie, którzy zdradzają swoje żony!

Jedna z ekspedientek wskazała prezenty, jakie kupują mężowie, którzy zdradzają swoje żony! Co więcej inni sprzedawcy także podzielili się swoimi historiami!

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na wspaniały czas z rodziną, a także okazje do obdarowywania się prezentami. Wśród najbardziej popularnych podarunków znajdują się książki, płyty, ubrania lub kosmetyki. Nie da się ukryć, że tuż przed świętami pracownicy sklepów mają pełne ręce roboty. Jedna z byłych ekspedientek luksusowe sklepu podzieliła się ze swoimi obserwatorami spostrzeżeniami z zakupów robionych przez mężczyzn.

Co kupują mężczyźni, którzy zdradzają swoje żony?

Shannon Hill jakiś czas temu pracowała w ekskluzywnym sklepie marki Chanel. Na swoim profilu na Tik toku dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi ciekawostkami związanymi życiem gwiazd. Ostatnio zamieściła na Tik Toku wspomnienia dotyczące swojej dawnej pracy w sklepie. Wróciła pamięcią do czasów, gdy była ekspedientką w sklepie Chanel. Wyznała, że dokładnie potrafiła rozróżnić facetów, którzy zdradzają swoje żony, po tym, jakie robili zakupy! Co takiego ich wyróżniało?

Shannon zdradziła, że mężczyźnie, którzy prowadzą podwójne życie zwykle kupują… podwójne prezenty. Szczególnie dotyczy to perfum. Niewątpliwie związane jest to z tym, że facet nie chce pachnieć innymi perfumami niż swojej żony, zatem te same kupuje kochance. Co więcej tacy mężczyźni wybierali jeden konkretny zapach- Coco Mademoiselle.

Nigdy Number Five, ponieważ ludzie kupują je dla swoich matek. To nigdy nie były perfumy Chance. Zawsze Coco Mademoiselle - mówiła Shannon Hill podczas nagrania na Tik toku.

Co ciekawe pod opublikowanym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy innych sprzedawców, którzy także zdradzili, w jaki sposób rozpoznają zdradzającego mężczyznę.

Przez lata pracowałam w branży jubilerskiej. Mężowie robili dokładnie tak samo. Zabawnie było widzieć po świętach kochanki, które przychodziły wymieniać te prezenty" – napisała jedna z obserwatorek.

Natomiast kelnerka wyznała, że zdarzają się sytuację, że odwiedzają och mężczyźni, którzy w niedzielę na obiad przychodzą z rodziną, natomiast w trakcie pracy z kochanką:

Musieliśmy być dobrymi aktorami. Zostaliśmy pouczeni przez kierownictwo, aby zachowywać się tak, jakbyśmy zawsze wszystkich widzieli po raz pierwszy - wyznała kelnerka. 

 ZOBACZ TAKŻE: Święta źle wpływają na zdrowie psychiczne

Udostępnij: