Które znaki zodiaku są skazane na sukces? One nigdy nie spoczywają na laurach!

Z gwiazd możemy przeczytać wiele spraw, które dotyczą poszczególnych znaków zodiaku. Nie tylko szczęście, ale również bogactwo jest w nich rozpisane, a cztery znaki spośród całego zodiaku mają największe szanse na osiągnięcie życiowego sukcesu. Koziorożec, Ryby, Lew i Panna swoją wrodzoną energią potrafią zdziałać cuda i nie powinny osiadać na laurach.

Koziorożec-styczeń

Osoby urodzone w pierwszym miesiącu roku charakteryzują się mocną energią życiową. Urodzeni w styczniu mają w sobie ogromną ambicję życiową i wewnętrzne pragnienie dokonania w życiu wielkich rzeczy. Choć czasami nawet sami nie zdają sobie z tego sprawy, to los często sprawia, że zwiastują oni wysokie stanowiska i z łatwością idzie im osiąganie postawionych sobie celów.

Koziorożce pragną być także wysoko postawione w hierarchii społecznej, jak i są idealnymi kandydatami do sprawowania odpowiedzialnych funkcji. Często same wybierają na swoją profesję odpowiedzialne zawody, w których będą mogły się wykazać. Często są także właścicielami dobrze prosperujących firm. Są pracowici i tego samego wymagają od swoich pracowników. Chcą czuć się ważni, a najważniejszy dla nich jest szacunek otoczenia.

Ryby-marzec

Osoby urodzone w marcu są obdarzone energią Marsa, czyli boga zapału i akcji. Wówczas występują pierwsze cieplejsze dni oraz obchodzona jest równonoc wiosenna. Dzień zaczyna wygrywać z nocą, a energia zimy zostaje pokonana. Osoby urodzone w marcu mają w sobie wolę przetrwania i chęć zdominowania świata.

Ryby mają w sobie wielką siłę przebicia. Osoby urodzone w marcu już od najmłodszych lat wykazywały się silnym charakterem. Dzieci spod znaku Ryb są aktywne, silne i czasami także krzykliwe. Zodiakalne Ryby często zajmują pozycję lidera i mają wrodzony talent do zarządzania innymi. Są doskonałymi przywódcami i lubią pracować w zespole. Są nieustępliwi i zawsze walczą do końca, nawet jak wiatr rzuca im kłody pod nogi. Nieugiętość i siła walki Ryb sprawia, że mają one ogromne predyspozycje, aby osiągnąć życiowy sukces.

Lew i Panna-sierpień / wrzesień

Lwy i Panny to jedne z tych znaków zodiaku, które w nazwie miesiąca urodzenia mają zawarte takie określenia jak: boski, niezwykły, czy nadprzyrodzony. Augustus to przydomek rzymskich cesarzy świadczący o ich nieziemskim pochodzeniu. Co więcej, sierpień jest ósmym miesiącem w kalendarzu, a numerologiczna ósemka jest cyfrą bogactwa, sławy, mocy i ochrony.

Nie ma się w takim razie co dziwić, iż osoby urodzone w sierpniu są niemal skazane na sukces. Choć miewają przerośnięte ego, to dzięki temu mają ogromną szansę na zajmowanie poważanych stanowisk, prestiżu i poważania. Lwy i Panny uwielbiają pieniądze i życie na wysokim poziomie i zazwyczaj osiągają to do czego dążą. Często pracują także w show-biznesie i mediach. W życiu stawiają na sukces, ale często poprzez zabawę, a nie ciężką pracę.

ZOBACZ TAKŻE: Żaden mężczyzna nie może oprzeć się kobiecie, która posiada te cztery cechy charakteru

Udostępnij: