Dlaczego zdradzamy? Można to wyczytać z naszego zodiaku

Z horoskopu jesteśmy w stanie wyczytać naprawdę sporo rzeczy, które zdradzają cechy naszego charakteru. Astrolodzy wyczytali także z daty naszego urodzenia, dlaczego dopuszczamy się zdrady. Jak się okazuje, Bliźniak zdradza z ciekawości, a Panna dla lepszych doznań. Z jakich powodów zdradzamy wg zodiaku?

Baran

Barany nie lubią nudy. Uwielbiają być zdobywane i jak poświęca się im dużo uwagi. Nie boją się ryzyka i śmiało idą po swoje. Jeżeli w związku Barana pojawi się nuda, a jego druga połówka nie będzie potrafiła podnieść adrenaliny w tej relacji, to zdrada może wydarzyć się wcześniej niż później.

ZOBACZ TAKŻE: Senne ostrzeżenie! Gdy śnisz o tym regularnie wiedz, że coś się wydarzy!

Byk

To jeden z tych znaków, który nie lubi ryzyka, a najbardziej ceni sobie stabilne i bezpieczne relacje. Dla Byka w związku ma być po prostu przyjemnie. Lubi, kiedy o nim się pamięta i spędza z nim wspólnie czas. Kiedy w Byka związku pojawia się nuda i nijakość oraz poczuje, że jest zaniedbywany może zaangażować się w romans, z którego ciężko będzie mu zrezygnować.

Bliźnięta

To mistrzowie flirtowania. Bliźnięta nie zdradzają od razu, kiedy tylko nadarzy się okazja. Cenią sobie inteligencję, dlatego też pociągają ich osoby, z którymi mogą przegadać cały wieczór i są dla nich ciekawe. Kiedy na ich drodze pojawi się ktoś wart uwagi, są w stanie wdać się w romans, ale tylko do czasu, gdy poznają na swojej drodze kogoś jeszcze bardziej interesującego.

Rak

To nie ten typ, który jest zainteresowany zdradami, romansami i przelotnymi znajomościami. Najbardziej ceni sobie rodzinę i może zdradzić tylko wtedy, kiedy się zakocha i tylko z osobą, która będzie lepszym partnerem do życia. Zdrada wiąże się dla niego z budowaniem nowej relacji i nie traktuje jej, jak chwilowej odskoczni.

Lew

Lew zdradza, kiedy poczuje, że w jego związku nie ma już fajerwerków, a jego druga połówka straciła nim zainteresowanie. Musi być podziwiany i lubi wzbudzać zachwyt w oczach innych. Lew traktuje romans jak przygodę i ciężko jest mu się przed nim bronić. Wspólne mieszkanie i poważne plany schodzą zazwyczaj u niego na drugi plan.

Panna

Panna to jeden z tych znaków zodiaku, który traktuje seks, jak dbanie o siebie. Nie istnieje dla niej związek bez seksu, a jeżeli nie dostaje go od partnera potrafi szybko go zastąpić kimś innym. Nie lubi flirtów i podchodów, ale od razu przechodzi do rzeczy. Potrafi prowadzić podwójne życie i nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia.

Waga

Osoby spod znaku Wagi uwielbiają być doceniane i kiedy dużo się dzieje. Są mistrzami uwodzenia. Jeśli wda się w romans, to będzie on wyglądał jak historia z harlequina. Cały czas musi się coś dziać i nie może wkraść się nuda do jego relacji. Wagi uwielbiają uwodzić, zwodzić, odpychać i przyciągać. Romans z Wagą to istny rollercoaster.

Skorpion

Kiedy w sypialni Skorpiona zaczyna wiać nudą, będzie on szukał urozmaicenia swojego pożycia seksualnego. Zdradza tylko wtedy, kiedy sam jest niedoceniony i znajdzie partnera, w którego oczach zobaczy pożądanie. Rzadko przywiązuje się do nawiązywanych romansów i kiedy uzna, że czas z tym skończyć bez skrupułów porzuca.

Strzelec

To osoby, które cenią sobie dobrą zabawę i są zawsze chętne do przeżycia niezapomnianej przygody. Jeśli już wda się w romans to tylko dla zabawy i nie myśli wówczas o konsekwencjach. Zdrada jest dla niego chwilą fascynacji, a gdy już jest po, idzie po prostu dalej.

Koziorożec

Jeżeli zdradzają to z powodu wielkiej miłości lub z chęci zemsty na swoim partnerze. Zawsze na pierwszym miejscu stawiają rodzinę i często ich romanse zmieniają się z czasem w trwałe przyjaźnie.

Wodnik

Z tym znakiem zodiaku nigdy nic nie wiadomo. Nie wiadomo z kim i z jakich powodów może zdradzić Wodnik. To się po prostu dzieje i nie ma w tym dla Wodnika nic, co trzeba by było rozkładać na czynniki pierwsze. Wodnik to także mistrz kamuflażu. Złapanie go na zdradzie graniczy niemal z cudem.

Ryby

Ryby potrzebują do zdrady trochę magii i czegoś, co trudno wyjaśnić. Kiedy tylko poczują, że to ten moment potrafią paść w ramiona nowo poznanego partnera. Ryby mają także łatwość w prowadzeniu podwójnego życia. Lubią flirtować w sieci oraz na żywo. Jeżeli natomiast ich romans wyjdzie na jaw, zachowują się jakby nigdy do niego nie doszło.

Udostępnij: