Te przedmioty przyciągają bogactwo! Noś je w portfelu

Wiara w moc magicznych talizmanów i amuletów towarzyszy ludziom od wieków. Wiele osób uważa, że pewne magiczne przedmioty pomagają przyciągać dobrobyt i bogactwo. Podpowiadamy, co warto nosić w portfelu, aby fortuna się do nas uśmiechnęła!

  Te przedmioty przyciągają bogactwo! Noś je w portfelu

  Nawet, jeżeli nie wierzymy w magiczne moce tych przedmiotów, to z pewnością nie zaszkodzi schować któregoś z nich do swojego portfela. Taki amulet może przynieść nam szczęście i ogólny dobrobyt, zapewni stabilność finansową i uchroni przed problemami.

  Grosik na szczęście

  Grosik na szczęście jest gwarancją finansowego powodzenia! Zawsze warto mieć ten drobny pieniążek w portfelu, aby się rozmnożył. Grosik przyniesie nam szczęście w szczególności, gdy ktoś go nam podaruje, dołączy do prezentu (np. nowego portfela czy torebki) lub znajdziemy go na drodze, leżącego orzełkiem do góry.

  Łuski karpia

  Łuski z wigilijnego karpia mają zapewniać nie tylko powodzenie finansowe, ale szczęście w życiu. Należy je włożyć do portfela ostatniego dnia roku, czyli 31 grudnia i pozostawić je w tym miejscu aż do kolejnych Świąt Bożego Narodzenia. To gwarancja dobrobytu i stabilności.

  Czterolistna koniczyna

  Wiara w moc czterolistnej koniczyny wywodzi się z wierzeń celtyckich. Celtowie uważali, że czterolistna koniczyna odpędza złe moce i chroni przed nieszczęściem. Jej znalezienie zwiastuje pomyślność i dobrobyt. Dlatego jeśli kiedykolwiek natkniesz się na czterolistną koniczynę, koniecznie ją zasusz i schowaj do portfela. Przyciągnie do ciebie bogactwo!

  Koci wąs

  Kocie wąsy, czyli wibrysy noszone w portfelu, mają ponoć przyciągać fortunę. Ten amulet ma pomóc zachować pieniądze w portfelu, dlatego warto je tam włożyć, jeśli nasz pupil jakieś zgubi.

  ZOBACZ TAKŻE: Kobiety o tych imionach to najgorsze teściowe! Uważaj na nie!

  Na to uważaj! W ten sposób odpychasz pieniądze!

  Niektóre rzeczy, czy zachowania mogą sprawić, że pieniądze nie będą się nas trzymać, a dziura w budżecie będzie się powiększać:

  • Nigdy nie kładź torebki na podłodze! Stary przesąd głosi, że w ten sposób mogą uciec z niej pieniądze.
  • Stary, brudny i zniszczony portfel nie będzie przyciągał gotówki.
  • W portfelu nie powinno się przetrzymywać starych paragonów czy rachunków. Blokują napływ nowej gotówki.
  • Jeśli w domu masz cieknący kran, to wraz z kapiącą z niego wodą, z domostwa uciekają pieniądze.
  Udostępnij: