Ostatnia cyfra roku urodzenia wiele zdradza na Twój temat! Możesz się zdziwić!

Nie brakuje osób, które są wręcz przekonane, że znak naszego zodiaku ma wpływ na cechy naszego charakteru. Tak samo jest w przypadku imion, które mogą zdradzać nasze wady i zalety. Nie inaczej jest w przypadku dat i liczb. Jak się okazuje, ostatnia cyfra z roku urodzenia także może udzielić na nasz temat sporo informacji. Sprawdź, co mówi o tobie.

Numerologia znana jest od wieków, lecz nadal kryje wiele tajemnic. Niektórzy wręcz sądzą, że to właśnie liczby mają wpływ na nasze zachowania i określają cechy naszego charakteru. Czy tak jest naprawdę? Sprawdź, co kryje się pod ostatnią cyfrą w dacie twoje urodzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Co mówi o tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?

Co mówi o Tobie ostatnia cyfra z roku urodzenia?

0 - świadczy o tym, że nie zwracasz uwagi na niuanse i dobra materialne. Jesteś osobą szczodrą, pomocną, towarzyską i nie boisz się podejmować ryzyka.

1 - mówi, że lubisz samodzielnie stawiać czoła problemom i niechętnie prosisz o pomoc. Jesteś pewny siebie i nie boisz się wykonywać nawet najtrudniejszych zadań, bo jesteś przekonany, że to ty zrobisz je najlepiej.

2 - lubisz pracę w zespole i często bierzesz pod uwagę opinie innych ludzi. Jesteś osobą empatyczną i wrażliwą. Nie lubisz patrzeć na krzywdę innych. Dwójki to dobrzy przyjaciele, którzy sprawdzą się w każdej, nawet najgorszej sytuacji.

3 - to osoby marzycielskie, które często bujają w obłokach. Chętnie pogrążasz się w marzeniach i masz szeroko rozwiniętą wyobraźnię. Jesteś dobrym doradcą, dzięki czemu wiele osób cię docenia.

4 - czwórki to osoby godne zaufania, towarzyskie i mające wokół siebie wielu przyjaciół. Energia wprost cię rozpiera, dzięki czemu trudno cię nie lubić. Twoje porady niemal zawsze trafiają w sedno, dzięki czemu nie brakuje ci pomysłów na rozwiązywanie problemów.

5 - jesteś osobą, która często przekłada dobro innych ponad swoje. Bezinteresowność i dobroć to cechy, które tobą kierują. Dzięki nim ludzie lgną do ciebie i chętnie korzystają z twojej pomocy.

6 - brzydzi cię kłamstwo i obłuda. Zwracasz dużą uwagę na utrzymanie dobrych relacji z innymi, a podstawową cechą, której szukasz u ludzi, jest szczerość. To właśnie na niej budujesz trwałe relacje.

7 - to urodzeni szczęściarze. Masz wokół siebie wielu dobrych ludzi, którzy skoczą za tobą w ogień, bo zawsze możesz na nich polegać. Często spadasz na cztery łapy. Rzadko się nudzisz i lubisz aktywne rozrywki.

8 - to osoby pracowite, które nie boją się ciężkiej pracy. Wierzysz, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces i nie liczysz na szczęście, czy sprzyjający los. Twardo stąpasz po ziemi. Ósemki to doskonali przywódcy oraz osoby bardzo ambitne.

9 - jesteś osobą, która ma w sobie ogromne pokłady empatii i współczucia dla innych. Nie lubisz patrzeć na krzywdę innych i zawsze chętnie służysz pomocną dłonią. Często zwracasz uwagę na detale i dążysz do doskonałości. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.

ZOBACZ TAKŻE: Co mówi o Tobie bałagan i jak wpływa na Twoje życie?

Udostępnij: