Nie brakuje osób, które są wręcz przekonane, że znak naszego zodiaku ma wpływ na cechy naszego charakteru. Tak samo jest w przypadku imion, które mogą zdradzać nasze wady i zalety. Nie inaczej jest w przypadku dat i liczb. Jak się okazuje, ostatnia cyfra z roku urodzenia także może udzielić na nasz temat sporo informacji. Sprawdź, co mówi o tobie.

Numerologia znana jest od wieków, lecz nadal kryje wiele tajemnic. Niektórzy wręcz sądzą, że to właśnie liczby mają wpływ na nasze zachowania i określają cechy naszego charakteru. Czy tak jest naprawdę? Sprawdź, co kryje się pod ostatnią cyfrą w dacie twoje urodzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Co mówi o tobie zdjęcie profilowe na Facebooku?

Co mówi o Tobie ostatnia cyfra z roku urodzenia?

0 - świadczy o tym, że nie zwracasz uwagi na niuanse i dobra materialne. Jesteś osobą szczodrą, pomocną, towarzyską i nie boisz się podejmować ryzyka.

1 - mówi, że lubisz samodzielnie stawiać czoła problemom i niechętnie prosisz o pomoc. Jesteś pewny siebie i nie boisz się wykonywać nawet najtrudniejszych zadań, bo jesteś przekonany, że to ty zrobisz je najlepiej.

2 - lubisz pracę w zespole i często bierzesz pod uwagę opinie innych ludzi. Jesteś osobą empatyczną i wrażliwą. Nie lubisz patrzeć na krzywdę innych. Dwójki to dobrzy przyjaciele, którzy sprawdzą się w każdej, nawet najgorszej sytuacji.

3 - to osoby marzycielskie, które często bujają w obłokach. Chętnie pogrążasz się w marzeniach i masz szeroko rozwiniętą wyobraźnię. Jesteś dobrym doradcą, dzięki czemu wiele osób cię docenia.

4 - czwórki to osoby godne zaufania, towarzyskie i mające wokół siebie wielu przyjaciół. Energia wprost cię rozpiera, dzięki czemu trudno cię nie lubić. Twoje porady niemal zawsze trafiają w sedno, dzięki czemu nie brakuje ci pomysłów na rozwiązywanie problemów.

5 - jesteś osobą, która często przekłada dobro innych ponad swoje. Bezinteresowność i dobroć to cechy, które tobą kierują. Dzięki nim ludzie lgną do ciebie i chętnie korzystają z twojej pomocy.

6 - brzydzi cię kłamstwo i obłuda. Zwracasz dużą uwagę na utrzymanie dobrych relacji z innymi, a podstawową cechą, której szukasz u ludzi, jest szczerość. To właśnie na niej budujesz trwałe relacje.

7 - to urodzeni szczęściarze. Masz wokół siebie wielu dobrych ludzi, którzy skoczą za tobą w ogień, bo zawsze możesz na nich polegać. Często spadasz na cztery łapy. Rzadko się nudzisz i lubisz aktywne rozrywki.

8 - to osoby pracowite, które nie boją się ciężkiej pracy. Wierzysz, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces i nie liczysz na szczęście, czy sprzyjający los. Twardo stąpasz po ziemi. Ósemki to doskonali przywódcy oraz osoby bardzo ambitne.

9 - jesteś osobą, która ma w sobie ogromne pokłady empatii i współczucia dla innych. Nie lubisz patrzeć na krzywdę innych i zawsze chętnie służysz pomocną dłonią. Często zwracasz uwagę na detale i dążysz do doskonałości. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.

ZOBACZ TAKŻE: Co mówi o Tobie bałagan i jak wpływa na Twoje życie?

Udostępnij:

Sklep