Co mówi o Tobie kolor oczu? Barwa jednej tęczówki ma większe powodzenie!

Co zdradza na twój temat kolor twoich oczu? Jakie przypisuje ci dominujące cechy charakteru? Jak się okazuje, z koloru własnych tęczówek można wiele wyczytać, w tym, czy masz większe szczęście w miłości, czy finansach. Sprawdź, co mówią o tobie twoje oczy!

Chyba każdy z nas słyszał poniższe powiedzenia:

Oczy są odzwierciedleniem duszy.

Co z oczu, to z serca.

Biednemu zawsze wiatr w oczy.

Prawda w oczy kole.

Okazuje się, że w tych porzekadłach jest sporo prawdy, a ezoterycy są wręcz przekonani, że z ludzkiego oka można wiele wyczytać na temat jego właściciela. Choć trzeba wziąć pod uwagę, że poniższe cechy są tylko wskazówką i nie wszystko, co mówią ezoterycy zgadza się z prawdą, to kolor naszych oczu naprawdę wiele zdradza na temat naszej osobowości.

ZOBACZ TAKŻE: Ostatnia cyfra roku urodzenia wiele zdradza na Twój temat! Możesz się zdziwić!

To mówi o tobie kolor twoich oczu!

1. Oczy niebieskie

Osoby o oczach niebieskich mają romantyczne dusze i bardzo łatwo je zranić. Jeżeli znajdą swoją bratnią duszę zostają z nią na całe życie. Nie w głowie im skoki w bok. Dbają o swoich najbliższych i potrafią stworzyć domowe ognisko, gdzie każdy będzie czuł się sobą. Często zakochują się z wzajemnością.

2. Oczy zielone

To osoby, które twardo stąpają po ziemi i dla nich białe jest białe, a czarne jest czarne. Są realistami, którzy cenią sobie inteligencję i sami często mają wyższe wykształcenie. Bardzo dużo wymagają od innych, ale także od samych siebie. Choć nie mają szczęścia w miłości, to zdecydowanie los sprzyja im w sprawach finansowych.

3. Oczy jasnobrązowe

Osoby o jasnobrązowej tęczówce są skryte i nieśmiałe. Nie lubią publicznych wystąpień i źle się czują, kiedy są w centrum uwagi. Często są zamknięte w sobie i ciężko do nich dotrzeć. Kiedy jednak ktoś zdobędzie ich sympatię mają serce na dłoni i nigdy nie zawodzą. Są cierpliwe i potrafią działać pod wpływem stresu, gdyż skupienie to ich domena. Dążą do trwałej relacji i jeżeli szukają miłości to takiej na całe życie.

4. Oczy ciemnobrązowe (czarne)

Osoby o ciemnych oczach mają dwojaką naturę. Są dobrymi przyjaciółmi i pracownikami, jednak szybko się nudzą i cały czas potrzebują nowych wrażeń. Kochają podróże i wszystko, co nowe. Zakochują się szybko i mocno dlatego nie raz poczuły gorycz porażki. Jeżeli czują się źle w relacji, to bez większego zastanowienia odchodzą, aby znaleźć miłość, która doda im skrzydeł.

5. Oczy szare

To osoby, którym można ufać. Są otwarte na ludzi, przyjacielskie i mają spokojne usposobienie. Nigdy nie odmówią pomocy, a ich praca musi mieć sens. Często zajmują poważne stanowiska tj. lekarz, czy nauczyciel. Ich praca musi mieć cel, do którego wytrwale dążą. W miłości oczekują, że partner dotrzyma im kroku i nie będzie ich ograniczał. Nie lubią osób bez ambicji. Słowo „lenistwo” nie istnieje w ich słowniku.

6. Oczy miedziane (złote)

Osoby o tak nietypowym kolorze tęczówki są wręcz wybrańcami losu. Nie bez powodu dawniej takim osobom przypisywało się paranormalne zdolności. Mają silną intuicję, której słuchają i zawsze za nią podążają. Ona nigdy ich nie zawodzi i dlatego też w życiu kierują się sercem. Kochają naturę, a zwierzęta to ich najlepsi przyjaciele. Często wybierają samotność niż towarzystwo osób, przy których nie czują się sobą. Zawsze wybierają partnerów o dobrym sercu. Bardzo rzadko się zakochują, a jeżeli już znajdą odpowiedniego partnera nie pozwolą mu odejść. Kochają raz, ale mocno i na całe życie.

Udostępnij: