Wiele kobiet robi to nieświadomie – uwodzi. Niektóre nasze gesty mogą być dla mężczyzn wyraźnym znakiem, że jesteśmy zainteresowane. Warto je poznać, aby móc je wykorzystać wtedy, kiedy naprawdę nam zależy.

1. Spojrzenie

Kontakt wzrokowy jest nieodłącznym elementem relacji damsko-męskich. Kiedy patrzysz mu w oczy od razu możesz wyczuć, czy coś zaiskrzy. Spojrzenie, które wyrazi twoje emocje będzie dla niego pociągającym sygnałem.

2. Uśmiech

Mężczyźni lubią kobiety, które często się uśmiechają. Uśmiech wysyła sygnał, że wszystko jest OK. Podczas gdy kamienna twarz wyraża tylko „lepiej nie podchodź”. Uśmiech daje mu również do zrozumienia, że świetnie się z nim czujesz, a jego obecność nie jest dla ciebie obojętna.

3. Dotyk

Kontakt cielesny sprawia, że on już wie, że chcesz być z nim blisko. Taka świadomość sprawia, że czuje się dowartościowany i ciekawy ciebie. Najważniejsze, aby nie przesadzić. Wszystko powinno być naturalne i nieagresywne. Wystarczy dotyk ramienia, lub delikatne muśnięcie dłonią.

4. Rozmowa

Rozmowa może być niezwykle zachęcająca lub...odpychająca. Najważniejsze, abyś dała mu doz rozumienia, że interesuje cię jego zdanie na różny temat. Nie zapominaj również o tym, aby wyrażać swoje poglądy.

5. Daj mu się poznać

Pokaż mu jaka jesteś i odsłoń trochę tajemnicy. To wzmocni między wami więź emocjonalną, która jest niezwykle ważna i buduje wzajemne zaufanie.

6. Wyznaczaj granice i chodź na kompromisy

Większość mężczyzn pociągają kobiety, które wyznaczają im granice. To daje im poczucie, że są one godne szacunku i nie da się ich do końca zdobyć. Ważne jest jednak to, aby chodzić na kompromisy. Pod warunkiem, że i on potrafi to dla ciebie zrobić.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img