Czego mężczyźni boją się w kobietach?

Istnieje kilka typów kobiet, których boją się mężczyźni. Unikają pewnych pań i nie chcą wchodzić z nimi w bliższe relacje. Jeśli od dłuższego czasu jesteś sama i zastanawiasz się, dlaczego nie możesz nikogo znaleźć, być może masz w sobie coś z takiej kobiety! Sprawdź to!

  Silna i niezależna

  Zdarza się, że mężczyźni unikają silnych i niezależnych kobiet. Dzieje się tak dlatego, że samodzielne kobiety są tak przyzwyczajone do podejmowania decyzji i kierowania swoim życiem, że próbują przenosić to na partnera. Rządzą nim, próbują zdominować, nie akceptują i zmieniają na siłę. Dokładnie zdają sobie sprawę ze swoich potrzeb i wiedzą, czego chcą od życia i związku. Nie godzą się na ustępstwa i półśrodki. Wolą być same, niż obniżyć swoje wymagania. To często odstrasza mężczyzn.

  Dwulicowa

  Mężczyźni nie lubią kobiet, które mają dwie różne twarze. Zupełnie inaczej zachowują się na początku znajomości i etapie zdobywania, a inaczej na etapie właściwego związku. Początkowo słodka, kochana, zabawna, samodzielna i otwarta kobieta, szybko zmienia się w obrażoną, krytyczną, kłótliwą i marudną osobę. Te dwie wersje bardzo się od siebie różnią i szybko mogą odstraszyć mężczyznę.

  Manipulantka

  Taka kobieta osacza mężczyznę i nie daje mu wolnej przestrzeni. Nadmiernie go sprawdza i kontroluje. Przy tym jest przesadnie zazdrosna i zaborcza. Ogranicza jego kontakty z innymi, chce być ciągle przy nim, nie odstępuje go na krok. Coraz bardziej się do niego uzależnia, aż w pewnym momencie zatraca samą siebie. Manipuluje mężczyzną, stosuje szantaż emocjonalny i groźby. Jest toksyczna, a związek z nią nie może skończyć się dobrze.

  Zobacz także: W tych miejscach kobiety najczęściej dopuszczają się zdrady

  Rozkapryszona księżniczka

  Uważa, że wszystko się jej należy, a mężczyzna powinien spełniać jej zachcianki i być na każde zawołanie. Chce za dużo, ma coraz większe wymagania i żądania wobec mężczyzny. Wymaga ciągłych dowodów miłości, uwagi i zaangażowania, a także materialnych prezentów. Ma wygórowane oczekiwania, a gdy partner nie jest w stanie ich spełnić, oskarża go o brak męskości. Zachowuje się jak rozkapryszona księżniczka, dla której nikt nie jest wystarczający.

  Nachalna

  Trzeba powiedzieć to wprost. Mężczyźni uwielbiają zdobywać kobiety i nie lubią, gdy one same "podają im się na tacy". 

  Udostępnij: