Kobiety o tych imionach to najgorsze żony! Nie żeń się z nimi!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie imion, których znaczenie może sugerować, że kobiety, które je noszą nie nadają się na żony!

Wielu z nas wierzy, że imiona, które nadajemy swoim dzieciom mają później swoje odzwierciedlenie w ich charakterze, zachowaniu i wielu innych aspektach życiowych. Także astrologie uważają, że  imiona i znakom zodiaku przypisywane są pewne cechy. Poznajcie, których kobiet unikać, bo najzwyczajniej nie nadają się na żony!

Te kobiety to najgorsze żony!

Justyna

Kobieta o tym imieniu wciąż poszukuje nowych wrażeń. Nie potrafi się zatrzymać i cieszyć chwilą. Ciężko jej więc wytrwać przy jednym mężczyźnie.

Magdalena

Kobieta o tym imieniu jest bardzo wyniosła i roszczeniowa. Często nie powie, co chodzi jej po głowie i oczekuje, że jej partner się domyśli. Jeśli jednak tego nie zrobi to potrafi być bardzo złośliwa.

Weronika

Osoby o tym imieniu są bardzo krytyczne i ciężko sprawić, by czuły się zadowolone. Są bardzo wymagające, co do swoich partnerów.

Sylwia

Sylwia jest bardzo niestała w swoich uczuciach. Także jej nastrój bywa bardzo zmienny, w jednej chwili jest pełna namiętności, a za chwilę okazuje nienawiść. Ciężko z nią wytrzymać.

Bożena

To bardzo narzekająca osoba, która ciężko zadowolić. Kobieta o tym imieniu nie docenię i nie komplementuje swojego partnera. Bardzo lubi wytykać błędy.   

Aleksandra

Kobieta o tym mieniu nie lubi sprzeciwu i ciężko jest jej pójść na kompromis. To ona o wszystkim decyduje i nie pozwala partnerowi wyrazić swojego zdania.

Beata

Jest ogromną pasjonatką i zamiłowanie do swojego hobby jest w stanie postawić ponad rodzinę i ukochanego. Lubi pieniądze i ceni sobie bardzo wygodne życie.

ZOBACZ TAKŻE: Najgorsze żony wedłu znaków zodiaku!

Żaneta

Jest bardzo impulsywną osobą i mimo tego, że ma dobrą intuicję to jednak zdarza jej się dążyć do życia, którego nie może mieć. Marzy o tym, aby żyć w innym bajkowym świecie. 

Udostępnij: