"Dziewczyny od tego umierały" – studentka pielęgniarstwa ostrzega przed popularnym upięciem włosów

Z pozoru zwykła klamra do włosów nie powinna stwarzać zagrożenia. Pewna studentka pielęgniarstwa wyjaśniła, że w razie wypadku samochodowego takie upięcie włosów może skutkować poważnymi obrażeniami, a nawet i śmiercią!

Natalie Kate na co dzień studiuje pielęgniarstwo. Ponadto kobieta stara się aktywnie prowadzić swój profil na Tik Toku, który znaleźć można pod nazwą @natalieeekat.

Właśnie na Tik toku Natalie dzieli się ze swoimi obserwatorami wieloma doświadczeniami. Ostatnio studentka pielęgniarstwa opublikowała nagranie, które już wyświetlone zostało już ponad 4 mln razy.

TikTokerka przestrzega przed klamrą do włosów

Natalie zaapelowała do kobiet, aby przed wejściem do samochodu wypinały z włosów klamry. Jak dodała, popularna ozdoba do włosów może wyrządzić sporo probemów.

Jeśli wsiadasz do auta, a twoje włosy spięte są klamrą, pamiętaj, aby przed rozpoczęciem jazdy wyciągnąć ją z włosów. Jeśli tego nie zrobisz i ulegniesz wypadkowi, dosłownie nadziejesz się na nią

Natalie poradziła kobietom, aby trakcie jazdy spiąć włosy czymś innym, np. zwykłą frotką. Jak dodała, wiele kobiet zmarło wskutek obrażeń, gdy podczas wypadku drogowego klamra do włosów wbijała się w ich czaszkę.

Nagranie, na którym kobieta opowiada o niebezpieczeństwie, które może wywołać zwykła klamra do włosów, było szeroko komentowane w sieci. Spora część użytkowników Tik Toka nawet nie zdawała sobie nawet sprawy z poważnych konsekwencji.

tego rodzaju informacje powinny być udostępniane w wiadomościach lub codziennie jako reklama, abyśmy wszyscy o tym pamiętali 

Nigdy o tym nie pomyślałam… dziękuję 

Zobacz także: Day dumping - nowy trend podbija Tik Toka.

 

Udostępnij: