Krzysztof Jackowski w przerażającej wizji na drugą połowę roku! „Oby tak nie było”…

Jackowski podzielił się najnowszymi wizjami dotyczącymi wydarzeń na drugą połowę 2024 roku. Te przepowiednie przeraziły samego jasnowidza. Co takiego nas czeka?

W obecnych, niespokojnych czasach wiele osób chce wiedzieć, co przyniesie przyszłość i jak wpłynie to na ich życie. Dlatego wizje proroków cieszą się dużym zainteresowaniem. W Polsce szczególnie znany jest jasnowidz Krzysztof Jackowski, który przewiduje przyszłe wydarzenia zarówno w kraju, jak i na świecie. Ostatnio informowaliśmy o jego groźnej wizji dotyczącej Europy. Teraz jego najnowsza prognoza na drugą połowę 2024 roku budzi jeszcze większy niepokój.

Najnowsza wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, regularnie organizuje transmisje na żywo na YouTube, podczas których utrzymuje kontakt ze swoimi odbiorcami. W jednej z takich sesji zdecydował się odpowiedzieć na pytania widzów, a przy okazji podzielić się swoimi najnowszymi przeczuciami i wizjami.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka afera po akcji Rossmanna! Zarzuty o oszustwo wywołują wściekłość klientów

Podczas tej transmisji, Jackowski opisał odczucia, które pojawiły się w jego umyśle w trakcie sesji, prezentując swoją wizję dotyczącą drugiej połowy 2024 roku. Przekazane przez niego informacje budzą niepokój, ponieważ wskazują na nadchodzące wydarzenia, które mogą mieć znaczący wpływ na Polskę i resztę świata.

Jego wizje, jak zawsze, wzbudzają duże zainteresowanie i emocje wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania z jasnowidzem, by dowiedzieć się więcej o przyszłości.

Głodna końcówka roku. Może to oznaczać, że nabałagani się na świecie, że coś się zacznie dziać - mówi Jackowski

Według jasnowidza, nadchodzące miesiące mogą przynieść diametralne zmiany na świecie. Przewiduje, że świat nie będzie już funkcjonował w dotychczasowy, uporządkowany sposób. Wizjoner był na tyle przerażony swoją przepowiednią, że nie chce, aby te wydarzenia miały miejsce.

„Oby tak nie było”

W swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski przewidział poważne problemy związane z brakiem różnorodnych towarów oraz niedoborami. Zasygnalizował, że ludzkość może stanąć przed wyzwaniami związanymi z zaspokajaniem podstawowych potrzeb.

Zaczną być jakieś niedobory, jakieś problemy z zaopatrzeniem... Boże, oby tak nie było - mówi wizjoner

Może to mieć związek z innym fragmentem wizji jasnowidza. Krzysztof Jackowski dostrzegł bowiem konkretną sytuację dotyczącą naszego kraju. W jego wizji Polska znajduje się na spornym terenie w związku z wojną w Ukrainie. Przewiduje, że wkrótce wydarzy się coś, co wszyscy będą starali się przed nami ukryć.

Zdjęcie Krzysztof Jackowski w przerażającej wizji na drugą połowę roku! „Oby tak nie było”… #1

Udostępnij: