Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Wszyscy sądzą, że miłość boli, ale to nieprawda. Samotność boli. Odrzucenie boli. Utrata kogoś boli. Zazdrość boli. Wszyscy mylą te rzeczy z miłością, ale w rzeczywistości miłość jest jedyną rzeczą na świecie, która przykrywa cały ból i sprawia, że ktoś znów potrafi poczuć się cudownie. Miłość jest jedyną rzeczą na tym świecie, która nie boli.

Miłość

znak cytatu Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ - na kłóceniu się i godzeniu, na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu, na milczeniu i rozmowie, na słuchaniu i mówieniu, na pewności i zwątpieniu,zazdrości, na byciu razem i byciu daleko od siebie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bo góry mogą się poruszyć i pagórki się zachwiać, ale miłość moja
nie odstąpi od ciebie.

Miłość

znak cytatu Nigdy nie przegap okazji, żeby
powiedzieć komuś, że go kochasz.

Miłość

znak cytatu Podobno jak ludzie są sobie pisani to prędzej, czy później i tak na siebie natrafią.

Miłość

znak cytatu Wie pan, bo miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś, kto przytrzyma mocno za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie, a nie z kimś, kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi słowami >>Odchodzę!<<, >>To ja w takim razie wyjeżdżam!<<. Miłość to siła, która nierozerwalnie łączy, spaja w jedno i nie pozwala wypowiadać słów, które tak bardzo ludzi dzielą. Bo miłość to niemożność wyobrażenia sobie życia bez tej osoby.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu To fall in love with a womanis to fall in love with life and with oneselfzakochać się w kobiecieto znaczy zakochać się w życiu i w samym sobie.

Miłość

znak cytatu Tak bardzo bym chciała dostać od Ciebie sms'a o treści : "jeszcze o Tobie nie zapomniałem ...

Miłość

znak cytatu Czasem spotyka się kogoś nieziemsko pięknego. A potem z nim rozmawiasz i po pięciu minutach umierasz z nudów. Ale czasem spotykasz kogoś i myślisz sobie: ''Może być.'' A potem go poznajesz. I jego twarz staje się nim. Jego osobowość jest na niej wypisana. I staje się czymś tak pięknym.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jest zawsze trochę szaleństwa w miłości, ale też trochę rozumu w tym szaleństwie.

Miłość

Zobacz więcej