Te rzeczy mów swojemu partnerowi każdego dnia

Pewne rzeczy warto mówić ukochanej osobie każdego dnia. Wywołają u niej falę pozytywnych uczuć, pozwolą wyrazić uczucia i pogłębią Waszą relację.

Kocham Cię

Regularnie zapewniaj ukochaną osobę o swoich uczuciach, a zauważysz, jak wspaniale to wpływa na umocnienie Waszego związku. Nie obawiaj się, że często powtarzane słowa stracą moc. Stanie się wręcz przeciwnie. Dlatego jak najczęściej mów partnerowi, że go kochasz.

Myślę o Tobie

Te słowa mają w związku ogromne znaczenie. Dzięki nim ukochana osoba będzie miała lepszy nastrój i poczuje się ważna. Jeśli wiemy, że ktoś o nas myśli i obdarza nas ciepłymi uczuciami, czujemy się szczęśliwsi.

Zobacz także: Nazywasz partnera „misiem”, „kotkiem” czy „myszką”? To może wiele zdradzić o Waszej relacji

Tęsknię

Okaż drugiej osobie, że Ci jej brakuje, gdy jest nieobecna. Wyślij wiadomość, zadzwoń lub podrzuć karteczkę z takim wyznaniem do kieszeni kurtki. Daj znać, że tęsknisz za nią, jej uśmiechem, spojrzeniem, dotykiem, czy zapachem…

Jestem przy Tobie

Zapewnij drugą połówkę, że zawsze jesteś przy niej i będziesz ją wspierać. Powiedz, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. To bardzo ważne i budujące słowa, które dobrze jest usłyszeć, nie tylko w trudnych chwilach, ale też na co dzień.

Dziękuję

To małe słowo o wielkiej mocy. Zawsze okazuj swoją wdzięczność i doceniaj ukochaną osobę. To bardzo ważne, by wiedziała, że jej starania są zauważone. Nie zapominaj o drobnych podziękowaniach, nawet za codziennie obowiązki, czy małe, na pozór nieistotne sprawy.

Proszę

To niepozorne, ale bardzo ważne słowo, dzięki któremu każda Twoja prośba, czy życzenie będzie lepiej odebrane. Jeśli czegoś chcesz lub potrzebujesz, poproś o to. Druga osoba na pewno chętniej przychyli się do Twojego życzenia.

Przepraszam

Nie bój się tego słowa, jeśli zawiniłeś i popełniłeś błąd, przyznaj się do tego. Bierz konsekwencje za swoje słowa i czyny. Czasem to słowo nie chce nam przejść przez gardło, ale warto pamiętać, że jest najlepszym sposobem na zakończenie kłótni. Partner doceni takie wyznanie, szczere przyznanie się do winy i przeproszenie za swoje zaniedbanie, czy błąd.

Jesteś dla mnie wszystkim

Dzięki tym słowom pokażesz, jak wiele znaczy dla Ciebie druga połówka. Zapewnij ją o tym, że jest jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa i najważniejsza na świecie. Powiedz, że jest dla Ciebie wszystkim.

Udostępnij: