Jak przyciągać do siebie miłość? Oto sekret "randkowej manifestacji"!

Wiele samotnych osób zastanawia się, czy istnieje sprawdzony sposób, który sprawi, że przyciągną do siebie miłość? Ekspertka uważa, że może w tym pomóc sztuka pozytywnego myślenia, zwana manifestacją randkową! Dowiedz się, jak to działa i poznaj zasady "Przewodnika Manifestacji Randkowej".

Manifestacja, czyli sztuka pozytywnego myślenia

W ostatnim czasie sztuka pozytywnego myślenia, zwana manifestacją zyskuje ogromną popularność. Użytkownicy mediów społecznościowych przekonują, że to działa i pozwala uzyskać to, czego się pragnie i potem przekuć to w rzeczywistość.

Manifestacja to rodzaj autosugestii, skierowanej na zewnątrz. To wizualizowanie tego, czego pragniemy, a następnie podejmowanie działań, by cele i marzenia stały się rzeczywistością. Jej moc związana jest z „prawem przyciągania”, zakładającym, że to nasze myśli kształtują otaczającą nas rzeczywistość, dając poczucie spełnienia w różnych dziedzinach życia: zdrowiu, karierze, przyjaźni i miłości.

Czym jest randkowa manifestacja?

Aplikacja randkowa Badoo w zleconym przez siebie badaniu ujawniła, że aż 2/3 randkujących Polek i Polaków korzystało już z tej metody w różnych sferach swojego życia. 62% osób twierdzi, że mają moc przyciągania do swojego życia takich osób czy sytuacji, jakich sobie życzą. 60% jest otwarte, by użyć manifestacji podczas randek, choć dopiero 20% z nich próbowało to zrobić.

"Przewodnik Manifestacji Randkowej"

Aplikacja Badoo wraz z zaproszoną do współpracy ekspertką, Francescą Amber, stworzyła przewodnik dla randkujących osób, zwany "Przewodnikiem Manifestacji Randkowej".  Jak mówi o nim ekspertka:

Pokazuję w nim, jak podjąć praktyczne kroki, aby cieszyć się udanym randkowaniem.

Oto najważniejsze zasady manifestacji:

1.

Kochaj siebie. Kreuj życie, które kochasz, pełne przyjaciół, rodziny, podróży czy ulubionego hobby - czegokolwiek pragniesz. Nie uzależniaj swoich wyborów od partnera, aby cieszyć się rzeczami, które to właśnie TY kochasz. Żyj swoim życiem tu i teraz, a twój partner bądź partnerka niech będą jego uzupełnieniem i dzielą je z tobą, odpowiednio cię wzmacniając.

2.

Określ swoje intencje. Możemy mieć pokusę porównywania nowych doświadczeń do poprzednich, ale ważne jest, aby chodzić na randki bez uprzedzeń, z pozytywnym nastawieniem. Bądź otwarty i pozwól ludziom pokazać ci, kim są. Określ swoje intencje i niech twoim celem będzie po prostu pozytywne doświadczenie.

3.

Stwórz mapę marzeń. Zrób mapę marzeń relacji, która zawiera listę podstawowych wartości i atrybutów, których pragniesz w partnerze lub partnerce. Napisz listę nienegocjowalnych cech, które są dla ciebie bardzo ważne. Będzie ona pomocna, jak zaczniesz umawiać się na randki i niespodziewanie się zakochasz. Będziesz mógł/a wtedy spojrzeć na swoją listę i przypomnieć sobie, co jest dla ciebie ważne.

 4.

Zrób miejsce. Po pierwsze spróbuj zrobić trochę „wolnego” miejsca w swoim życiu i umyśle. Zyskując dodatkową przestrzeń będzie ci łatwiej uporządkować swoją codzienność i najbliższe otoczenie. Oczyść mieszkanie i swoją garderobę ze zbędnych rzeczy i ubrań. Sztuką jest dokonywanie porządków w taki sposób, by zwolnione miejsce wypełnić pozytywnymi doświadczeniami z randek, które pragniesz do siebie przyciągnąć.

5.

Wizualizacja jest naprawdę niesamowitym narzędziem metody manifestacji, jeśli tylko jest używana regularnie. Wizualizuj siebie w swoim idealnym związku. Spróbuj nie wyobrażać sobie, jak twój przyszły partner/ka będzie wyglądał/a lub zachowywał/a się, a raczej jak ty się będziesz się czuć i co fajnego będziecie mogli razem robić.

6.

Stań się tym, co chcesz przyciągnąć. Jeśli szukasz osoby kochającej fitness, siłownię i treningi - spróbuj samemu kimś takim się stać, zanim jeszcze pójdziesz z tą osobą na randkę. Jeśli pragniesz przygody i partnera/ki, który/a wędruje po górach w każdy weekend i uwielbia podróże - również to rób! Jesteśmy niczym lustro i przyciągamy to, czym sami jesteśmy, co robimy i myślimy. Spróbuj więc ucieleśnić to, czego pragniesz.

7.

Pamiętaj, że partner cię nie definiuje, nie naprawia twojego życia ani nie czyni cię lepszą osobą. Natomiast czując się szczęśliwym, pewnym siebie i zdolnym do rozwoju i ewolucji z drugą osobą, będziesz miał/a większe szanse na odniesienie sukcesu w obszarze randkowania.

ZOBACZ TAKŻE: Miłosne zaklęcia z TikToka robią prawdziwą furorę!

Udostępnij: