Jak rozkochać w sobie faceta? Tych kilka kroków może zdziałać cuda

Mało kto nie marzy o wielkiej miłości do grobowej deski. Co jednak, gdy osoba która darzysz uczuciami, wcale ich nie odwzajemnia? Przedstawiamy kilka kroków, które warto wykonać i które mogą pomóc w tym, aby facet w końcu zwrócił na Ciebie uwagę.

Oczywiście nie da się nikogo zmusić do miłość. Aby związek był trwały, uczucie łączące kobietę i mężczyznę powinno być szczere i silne. Są jednak pewne rzeczy, które mogą sprawić, że serce mężczyzny może zacząć bić szybciej w Twoim towarzystwie.

Jak rozkochać w sobie mężczyznę?

Bądź tajemnicza

Nie da się ukryć, że tajemniczość jest wyjątkowo pociągająca. Oczywiście nie mówimy tu o totalnym odcięciu się od świata, a jedynie o tym, że nie warto „odsłaniać wszystkich swoich kart” już na początku znajomości. Mężczyzna lubi zdobywać kobietę powoli i tak samo powoli chce poznawać ją z każdej strony.

Zobacz także: 4 typy kobiet, które zdradzają najczęściej

Miej własne zdanie

Gdy już na samym początku pokażesz facetowi, że we wszystkim się z nim zgadzasz, nie będzie widział w Tobie niczego interesującego. Pokaż, że masz własne zdanie i że sama twardo stąpasz po ziemi. Wdawaj się w dyskusje i zaskakuj mocnymi argumentami.

Śmiej się z jego żartów

Faceci uwielbiają kobiety, którym uśmiech nie znika z twarzy. Nie ma nic przyjemnego w spędzaniu czasu z osobą wiecznie niezadowoloną z posępną miną. Co więcej, mężczyzna czuje się doceniony i wręcz dumny jak paw, gdy jego poczucie humoru zostanie docenione. Mimo iż nie wszystkie jego żarty mogą Cię bawić, staraj się z nich śmiać, a tym samym zrobisz mu wielką przyjemność.

Zaskakuj go

Niemal wszyscy lubią niespodzianki. Faceci lubią być zaskakiwani, nie tylko prezentami. Pokaż mu, że jesteś osobą interesującą i otwartą na świat i nowe przygody. Z pewnością zaimponujesz mężczyźnie, gdy razem z nim udasz się na biwak, przejażdżkę crossem, czy skoczysz ze spadochronem.

Udostępnij: