Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Dawaj ale nie pozwól by Cię wykorzystywano. Kochaj ale nie dopuść by ktoś igrał z Twoim sercem. Ufaj ale nie bądź naiwny. Słuchaj innych ale nie zapomnij, że masz własne zdanie.

Motywacja

znak cytatu Widziałem to, co masz najgorszego, ponura Śmierci, i nie obawiam się ciebie.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Poprostu.....poprostu nigdy się nie poddaj!

Motywacja

znak cytatu Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym ludziom. Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz.

Motywacja

znak cytatu Jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie, skup się na swoich celach, a nie na tym, czego oczekują od ciebie ludzie.

Motywacja

znak cytatu Oczywiście można też całe życie unikać kłopotów, uciekać, uchylać się, zabezpieczać, nie wchodzić w konflikty, można, owszem, można całe życie być tchórzem. Tylko co to za życie? Życie powinno zawierać przeżycia: przeżyłem to, przeżyłem tamto, myślałem, że nie przeżyję, ale jakoś dałem radę. Jeśli twoje życie nie zawiera tych elementów, to radzę ci, usiądź na jakimś mrowisku – bez tego fizycznego doświadczenia nie znajdziemy porozumienia. Abyśmy znaleźli wspólny język, musisz zostać pokąsany, i to na własną prośbę.

Motywacja

znak cytatu W konfrontacji strumienia ze skałą strumień zawsze wygrywa. Nie przez swą siłę, ale przez wytrwałość.

Motywacja

znak cytatu Nie bój się zranienia. Lepiej wzbić się w niebo i upaść, niż nigdy nie poczuć, jak ziemia usuwa ci się spod nóg. Nawet chwilowa radość jest lepsza niż całkowity jej brak.

Motywacja

znak cytatu Silni ludzie nie poniżają słabszych...
oni pomagają im wspiąć się pod górę!

Motywacja

znak cytatu Jeśli nie możesz wygrać, to zrób
wszystko, żeby nie przegrać.

Motywacja

Zobacz więcej