Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Podróże kończą się spotkaniem kochanków.

Świat

znak cytatu Nic na świecie nie ma takiej potęgi, jak pieniądz, i nic skuteczniej nie dzieli ludzi.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest piękny i jednocześnie straszny. Powinniśmy cieszyć się jego pięknem, ale nigdy nie zapominać o niebezpieczeństwach, które na nas czyhają.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeżeli sprawy wydają się iść zbyt dobrze, prawdopodobnie nie wiemy o wszystkim, co się dzieje. To jest zasada, którą przyswoiłem sobie obserwując świat.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nieustannie próbujemy zrozumieć świat, którego nie jesteśmy w stanie pojąć w swojej całości. Nic nie jest niezmienne, wszystko podlega ciągłym zmianom, a to, co wydawało nam się pewne i niewzruszone, nagle okazuje się być tylko złudzeniem.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Istnieje coś kapitalnego w tajemnicy tego świata. Bez niej bylibyśmy tylko zwykłymi ciałami niezdolnymi do zrozumienia natury piękna. Świat porusza naszą duszę, napawa umysł zdumieniem i wzbudza w nas czułość.

Świat

znak cytatu Małe jest wredne!

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Po trochu tylko umiejąc, można zrozumieć trochę wszystkiego i wiele całego. Dla tego, kto dobrze rozumie, nie ma nic ukrytego, czego by nie znał.

Świat

znak cytatu Jeśli ktoś spróbuje spalić świat, człowiek z zapałką zginie pierwszy.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat nie jest miejscem do oczekiwania na burzę, ale nauki jak tańczyć w deszczu. To nie jest teatr marzeń, ale scena doświadczenia. Każdego dnia jest szansą, do spojrzenia na to, co wszechświat ma do zaoferowania.

Świat

Zobacz więcej