
Szczęśliwi, którzy teraz płaczecie, bowiem śmiać się będziecie.
Szczęśliwi, którzy teraz płaczecie, bowiem śmiać się będziecie.
Stworzyłem teorię, że najważniejszym elementem szczęścia jest to, aby móc mówić prawdę, a więc być sobą, w każdej chwili i w każdym miejscu, niezależnie od okoliczności. Prawda jest bowiem piękna i dająca nam wolność. Kiedy odważamy się powiedzieć prawdę, automatycznie czujemy się szczęśliwi i spokojni.
Szczęście to nie tylko zdrowie, pieniądze, miłość, marzenia, ale także to, że masz siłę cieszyć się tym, co masz, zamiast ciągle myśleć o tym, czego Ci brakuje.
Człowiek jak kameleon potrafi w różnych środowiskach przybierać różne maski. Bardzo szybko znikają nocą, kiedy w samotności milknie cały świat.
Szczęście to nie coś gotowego, co przychodzi do nas z zewnątrz. Szczęście zależy wyłącznie od nas samych.
Nie szukać ojczyzny, lecz stawać się ojczyzną.
O tak zwanym charakterze epoki rozstrzyga nie to,co się w niej dzieje, ale to,co jest przyswajane przez świadomość żyjącychw niej ludzi.
Nie ma sensu poszukiwać czegoś, co sprawi, że będziemy szczęśliwi. Szczęście nie jest czymś, co można zdobyć, jest ono skutkiem osobistego wysiłku.
W pogoni za szczęściem wszyscy mamy równe szanse (...) i nikt z nas nie jest szczęśliwy.
Kiedy on znów polubił Twoje zdjęcie a oboje nie wiecie jak do siebie zagadać .
Z właściwą osobą każda chwila jest magiczna.