Dziś prezentujemy zestawienie 15 pozytywnych myśli od podróżniczki, radiowca i autorki wielu książek Beaty Pawlikowskiej. Podróżniczka chętnie udziela wielu porad na temat depresji, związków, wdzięczności, zmian, diety ... Wiele osób się nią inspiruję, innych jej słowa doprowadzają do szału. Po której stronie mocy jesteś?

1.

Sprawdź, ile rzeczy, które Cię denerwują, sam sobie zafundowałeś i po prostu się od nich uwolnij.

2. 

Piękno jest w Tobie. Nie w tym, co oni myślą, nie w tym, co innym się wydaje. Nie musisz tworzyć pozorów ani grać kogoś idealnego. Piękno jest w Tobie, więc wystarczy, że jesteś sobą.

3.

Wszystko możesz, jeśli tylko chcesz. Przestań czekać. Już czas. Wstań i wyrusz w stronę swoich marzeń.

4.

To ja dbam o to, żeby mieć czas na to, co jest dla mnie ważne. Dzięki temu wiem, że mogę się tym zająć, nie czekając na niczyją zgodę ani łaskę. To ja jestem odpowiedzialna za to, żeby mieć czas dla siebie.

5.

Nic na siłę. Jeżeli nie dostaję czegoś, na czym bardzo mi zależało, jestem wdzięczna życiu, bo ono daje mi tylko to, co jest dla mnie dobre i potrzebne.

6.

Wszystko co jest nowe, budzi strach, ale trwanie w strachu jest decyzją, którą podejmujesz – tak samo, jak możesz postanowić inaczej. Odważ się wyjść na spotkanie nowego jako przyjaciel z uśmiechem. Ono odpowie ci tym samym.

7. 

Pamiętaj, że rozpada się tylko, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to, żeby zmusić cię do szukania prawdy.

8. 

Nie ma większej wartości od bycia sobą.

9.

Każdy ma swoje życie i sam musi o siebie zadbać. Czekanie aż zrobią to inni ludzie jest bezcelowym marnowaniem czasu.

10.

Brak poczucia własnej wartości nie jest dowodem na to, że człowiek jest bezwartościowy, tylko na to, że nigdy nie uwierzył we własne siły i nigdy nie poszukał w sobie pozytywnych cech i talentów, które na pewno posiada.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img