Dlaczego Marta Kubacka trafiła do szpitala? Ojciec skoczka wyjawił…

Dawid Kubacki nagle opuścił niedzielny konkurs w Raw Air. W poniedziałek zamieścił na swoim profilu na Instagramie druzgocącą informację o fatalnym stanie zdrowia swojej żony. Kilka godzin później ojciec skoczka w rozmowie Super Expressem zdradził kilka szczegółów. Kiedy i dlaczego Marta Kubacka trafiła do szpitala?

  Dawid Kubacki miał walczyć w niedzielnym konkursie w klasyfikacji generalnej Raw Air. Jednak kilka godzin przed startem w konkursie, polski skoczek wycofał się i wrócił do Polski. Jego rezygnacją tłumaczono „sprawami prywatnymi”.

  Fani z niepokojem przyjęli wiadomość o rezygnacji się 33-letniego polskiego skoczka. Wielu czuło, że stało się coś bardzo niepokojącego. Niestety wielu miało słuszne obawy, gdyż w poniedziałkowe popołudnie skoczek zamieścił na swoim profilu zdjęcie swojej żony i dzieci i we wpisie przekazał druzgocącą informację o tym, że Marta jest w ciężkim stanie i walczy o życie.

  Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze. – napisała Kubacki.

  Pod zamieszczonym postem skoczka pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia od fanów. Także osoby znane ze świata show-biznesu dodawało otuchy Kubackiemu. Każdy wierzy, że Marta zwalczy chorobę i niedługo powróci do zdrowia.

  Kilka godzin po przekazaniu wiadomości przez skoczka, ojciec Kubackiego w rozmowie z Super Expressem przekazał, że jego synowa źle się poczuła w niedzielnym poranek, a spowodowane to było problemami kardiologicznymi. Na wieść o złym stanie swojej żony, Dawid natychmiast zrezygnował z dalszego startu w konkursie i wrócił do Polski.

  Warto wspomnieć, że Marta i Dawid ponad dwa miesiące temu p oraz drugi zostali rodzicami. Aktualnie mają dwie córeczki: 2-miesięczną Maję i 2-letnią Zuzię.

  Trzymamy kciuki za Martę i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

  ZOBACZ TAKŻE: Marta Kubacka walczy o życie

  Udostępnij: