Nowe szczegóły w sprawie żony Kubackiego. Sąsiadka skoczka: „Rozmawiają o tym ludzie”

Dawid Kubacki kilka dni temu wyjawił, że jego żona trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej życie. Wiele osób trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia Marty Kubackiej. Poruszające wyznanie padło także z ust sąsiadki Dawida. Co nowego w sprawie zdrowia żony skoczka?

Od kilku dni media w całym kraju żyją tym, co dzieje się w życiu Dawida Kubackiego i jego żony. Przypominamy, że w minioną niedzielę polski skoczek zrezygnował z udziału w ostatnim konkursie w cyklu Raw Air, a niedlugo pózniej poinformował także o całkowitym zakończeniu rywalizacji w tym sezonie.

Okazało się, że powodem, dla którego sportowiec tak nagle wrócił do Polski, był zły stan zdrowia jego żony. Kubacki w krótkim wyjaśnieniu zdradził, że partnerka i matka jego dzieci została hospitalizowana ze względu na poważne problemy kardiologiczne.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze. – napisał na swoim profilu Dawid

Sąsiadka Kubackiego o szczegółach w sprawie jego żony

Po tym, jak Kubacki zamieścił w sieci wyjaśnienia, zdradzając, że lekarze walczą o życie jego żony, wszyscy trzymają mocno kciuki za to, aby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Słowa wsparcia pod ostatnim postem Dawida napisały setki osób, które wierzą w to, że wkrótce skoczek podzieli się z nimi radosnymi informacjami.

Chociaż Kubacki wciąż milczy i nie zabiera publicznie głosu w sprawie zdrowia swojej żony, nieco więcej szczegółów w sprawie postanowiła wyjawić jego sąsiada. Kobieta, która na co dzień prowadzi w Grojcu sklep, w rozmowie z Faktem wyjawiła, że wszyscy mieszkańcy miejscowości, w której mieszka Dawid z rodziną, są bardzo zasmuceni całą sytuacją.

Bardzo się ludzie przejęli. Wszyscy mu współczujemy. Niedawno dziecko im się urodziło i byli tacy szczęśliwi. Każdy się zastanawia, co to będzie. Taka tragedia go spotkała. Pojawiają się domysły, rozmowy skąd to się wzięło? Młoda zdrowa kobieta – powiedziała sąsiadka w rozmowie z Faktem

Sąsiadka Kubackiego dodała także:

Jakoś tak przykro wszystkim. Rozmawiają o tym ludzie. Pytają, czy wiadomo, co się stało i dlaczego. Sklep tu praktycznie robi za centrum informacji - przyznała.

Wszyscy mieszkańcy miejscowości, w której mieszkają Kubaccy, wierzą w to, że Marta szybko wróci do zdrowia.

Wszyscy jesteśmy z nim myślami, wspieramy się dobrym słowem. Każdy o tym rozmawia, każdy mu współczuje. Wszyscy się modlą za jego rodzinę. Życzymy mu jak najlepiej, żeby się wszystko dobrze ułożyło, żeby znowu mogli być szczęśliwi i mogli cieszyć się sobą – mówiła kobieta dla Faktu

Zobacz także: Adam Małysz o stanie zdrowia żony Kubackiego: „Modlimy się”

Udostępnij: