Szok na warszawskim osiedlu. Kobieta z małym dzieckiem wyskoczyła z 8 piętra bloku

27 marca w godzinach południowych doszło do dramatycznych wydarzeń na jednym z warszawskich osiedli. Kobieta mieszkająca na Bemowie wyskoczyła z okna bloku na 8. piętrze. Razem z dzieckiem trafiła do szpitala.

Dramatyczne wydarzenia na ulicy Gorczowskiej w dzielnicy Bemowo rozegrały się w miniony poniedziałek. W godzinach przedpołudniowych z mieszkania mieszącego się na 8 piętrze, wypadła kobieta z małym dzieckiem na rękach.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", świadek zdarzenia przekazał policji, która pojawiła się na miejscu po zgłoszeniu, że kobieta z niespełna rocznym dzieckiem na rękach wypadła z okna bloku piętrowego i upadła niewielki fragment terenu zielonego, rozciągający się nieopodal betonowego chodnika

Według naocznego świadka kobieta swoim ciałem osłaniała dziecko, przyjmując na siebie siłę uderzenia. Wiadomo, że kobieta i niemowlę przeżyli wypadek i w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala

Policja zajmuje się sprawa i ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Nie ma oficjalnych informacji, które wprost przekazałyby, co było powodem wyskoczenia przez kobietę z 8 piętra bloku.


Co to jest depresja poporodowa?

Depresja poporodowa jest rodzajem depresji, który może wystąpić u części kobiet po urodzeniu dziecka. Objawy depresji poporodowej mogą obejmować niskie nastroje, uczucie beznadziejności, utratę zainteresowania życiem, problemy z koncentracją, zmiany w apetycie, problemy związane ze snem oraz uczucie winy i braku wartości. Depresja poporodowa może mieć poważne skutki dla zdrowia psychicznego matki i wpłynąć negatywnie na relację z dzieckiem.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u bliskiej Ci osoby objawy depresji poporodowej, ważne jest, aby szukać pomocy. Istnieją różne źródła, gdzie można znaleźć wsparcie: lekarz, psycholog lub psychiatra, grupy wsparcia, a także rodzina i przyjaciele.

To ważne, aby nie ignorować objawów depresji poporodowej i starać się szukać pomocy. Skuteczne leczenie czy terapia może pomóc w poprawie samopoczucia matki oraz w umocnieniu relacji z dzieckiem.

Zobacz także: W pożarze zginął znany polski aktor filmowy!

Udostępnij: