Największe wpadki i skandale na Telekamerach! Pamiętacie?

Telekamery to jedne z najważniejszych nagród w świecie polskiej rozrywki. W tym plebiscycie to widzowie decydują, kto otrzyma prestiżową statuetkę. Nie da się ukryć, że podczas tego typu wydarzeń nie trudno o wpadkę lub sytuację, która następnie jest przez lata wspominana w mediach. Przypominamy najgłośniejsze wpadki na gali Telekamer!

Telekamery to coroczne nagrody przyznawane przez czytelników i widzów „Tele Tygodnia” oraz "Teleexpressu" najlepszym programom, aktorom i prezenterom telewizyjnym. Gala Telekamer jest okazją do uhonorowania i wyróżnienia najpopularniejszych postaci i produkcji w polskiej telewizji.

Gala Telekamer cieszy się ogromną popularnością wśród telewizyjnej widowni. Miliony Polaków śledzi tę uroczystość, doceniając najlepsze osiągnięcia w branży rozrywkowej. Nagroda Telekamery ma duże znaczenie zarówno dla laureatów, którzy otrzymują uznanie za swoją pracę, jak i dla samych programów telewizyjnych, które mogą poszczycić się tym wyróżnieniem.

Niestety, przez lata gala Telekamer była również areną różnych wpadek i skandali. Od nieodpowiednich żartów prowadzących, po kontrowersje z udziałem zaproszonych gwiazd.

Wpadki i skandale na Telekamerach

1. Doda

W 2009 roku Doda miała być jedną z tych osób, która pojawi się na scenie i odbierze swoją statuetkę Telekamery. Fani artystki oskarżyli organizatorów o oszustwo podczas ich głosowania. Według nich, głosy oddawane na Dodę szły na konto innego z artystów. Dowodem na to miały być zwrotne SMS-y, w których głosując na piosenkarkę, otrzymywało się podziękowanie za głos na Feel. To właśnie Feel zgarnął Telekamerę w 2009 roku.

2. Wpadka Markowskiego i organizatorów

Grzegorz Markowski miał wręczyć Telekamerę w kategorii Najlepszy Juror. Zdobyli ją Tomson z Baronem, niemniej jednak Markowski zapomniał przeczytać, kto zajął drugie i trzecie miejsce. Co więcej, obaj panowie otrzymali tylko jedną statuetkę, co nie uszło uwadze widzów.

3. Dowcipy Błachnio i Górskiego

W 2016 roku Ewa Błachnio i Robert Górski na wizji nie przebierali w słowach i ostro potraktowali ówczesny rząd. Artyści zakpili m.in. z ojca Tadeusza Rydzyka oraz z ich ust mogliśmy usłyszeć m.in. poniższe słowa:

Strach zaprosić dziś gwiazdę, nie wiadomo czy to gwiazda, czy uchodźca. Jeszcze o azyl poprosi. Albo jakieś choróbsko przywlecze.

4. Zniszczona figura

W 2015 roku Pan Telekamera został zniszczony przez gwiazdy. Wielka styropianowa figura została bez głowy, a całą winę zrzucono na Beatę Tadlę oraz Jarosława Kreta. Choć żadne z nich nie przyznało się do winy, to ta historia nadal jest wspominana przez media.

26. finałowa gala plebiscytu na żywo, będzie emitowana na antenie TV Puls,  w czwartek 25 maja o godz. 20.00.

ZOBACZ TAKŻE: Największe wpadki w polskiej telewizji! Do dziś są hitem Internetu!

Udostępnij: