Nie żyje gwiazda „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

Trisha Stratford była jedną z ekspertek australijskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Informacje o jej śmierci przekazał kolega z planu reality-show, John Aiken.

Nie żyje ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to kontrowersyjne reality-show, w którym uczestnicy poznają się w dniu swojego ślubu. Program cieszy się popularnością się nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach. Emitowany jest między innymi w Stanach Zjednoczonych, Australii czy Wielkiej Brytanii.

Trisha Stratford była właśnie jedną z ekspertek w australijskiej wersji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Neuropsycholożka kliniczna współpracowała z show przez kilka lat i była ekspertką, która pomagała w doborze par w siedmiu edycjach.

O zaskakującej śmierci Trishy dowiadujemy się ze wpisu jej przyjaciela i kolegi z planu reality-show. John Aiken, jeden z ekspertów australijskiej edycji „Ślubu”, nie może się z tym pogodzić.

Ekspert od związków opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia z koleżanką. We wzruszającym wpisie wspomina zmarłą Trishę.

Jestem załamany i zdruzgotany, że moja przyjaciółka i droga koleżanka Trisha odeszła" - napisał mężczyzna

Rzecznik Channel Nine, gdzie emitowany jest 'Ślub od pierwszego wejrzenia", skomentował smutne doniesienia w oficjalnym oświadczeniu.

Nasze najszczersze kondolencje i szczere wyrazy współczucia kierujemy do jej rodziny i najbliższych w tym trudnym czasie

Trisha Stratford zrezygnowała ze ŚOPW

Trisha Stratford przez wiele lat związana była zawodowo z programem „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Neuropsycholożka kliniczna była ekspertką w reality-show przez siedem edycji.

Trisha zrezygnowała z udziału w programie w 2020 roku. Jak twierdziła, powodem tym była chęć powrotu do Nowej Zelandii, a także skupienie się na innych zawodowych projektach.

Po siedmiu sezonach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiłam wycofać się z programu telewizyjnego, aby skupić się na pisaniu, badaniach i neuropsychoterapii. Program stanowi platformę do ciągłej rozmowy na temat związków i życzę mu dalszych sukcesów i mam nadzieję, że przyszli uczestnicy znajdą wieczną miłość.

Rok później była ekspertka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyjawiła prawdziwy powód rezygnacji z reality-show. W rozmowie z "Women's Day NZ" przekazała, że producenci nie słuchali jej rad dotyczących stanu psychicznego niektórych uczestników przed rozpoczęciem zdjęć, czym jak można było się spodziewać, wywołała niemały skandal.

Trisha Stratford zmarła w wieku 72 lat. Nie jest podana do wiadomości publicznej oficjalna przyczyna jej śmierci.

Zobacz także: Nie żyje aktor z legendarnego serialu! Odszedł w wieku zaledwie 43 lat

Udostępnij: