Chiński sklep gigant już w Polsce! Zakupy tylko przez 5 dni!

Shein, chiński potentat w branży szybkiej mody, zapowiada otwarcie swojego pierwszego sklepu typu pop-up w Polsce. Firma, znana z dostarczania atrakcyjnych cenowo ubrań i akcesoriów, stawia na bezpośredni kontakt z polskimi konsumentami poprzez krótkoterminowy sklep w Warszawie. Otwarcie tego sklepu ma na celu umożliwienie klientom osobistego doświadczenia z ofertą Shein, która dotychczas była dostępna wyłącznie online.

Shein, chińska marka odzieżowa znana z dostarczania szybkiej mody na globalną skalę, zapowiedziała otwarcie swojego pierwszego sklepu typu pop-up w Polsce, w warszawskiej Galerii Młociny. Założona w 2008 roku w Nanjing przez Chrisa Xu, firma początkowo funkcjonowała pod nazwą SheInside. Dziś Shein oferuje nie tylko odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale również obuwie, akcesoria oraz szeroki asortyment produktów domowych.

Shein zdobyła popularność dzięki atrakcyjnym cenom oraz ciągłemu wprowadzaniu nowych produktów, odpowiadając na bieżące trendy. Każdego tygodnia marka wprowadza tysiące nowych produktów, umożliwiając konsumentom częste odświeżanie swojej garderoby. Produkty Shein są dostępne online i dostarczane do ponad 220 krajów i regionów na całym świecie, co czyni markę dostępną na globalnym rynku.

Jednakże, firma nie jest wolna od kontrowersji, w tym krytyki dotyczącej warunków pracy, zrównoważonego rozwoju i praw autorskich. Shein często spotyka się z oskarżeniami o promowanie kultury przemijania w modzie oraz wpływ na środowisko naturalne. Ponadto, firma boryka się z zarzutami o plagiat i naruszenia praw własności intelektualnej.

Sklep Shein w Polsce

Mimo tych wyzwań, Shein kontynuuje ekspansję, a otwarcie sklepu pop-up w Polsce stanowi część strategii demokratyzacji mody. Sklep, który zostanie otwarty 17 maja 2024 roku, będzie działał tylko przez 5 dni, do 22 maja. Klienci będą mieli unikalną możliwość zapoznania się z asortymentem stacjonarnie, co jest nowością dla polskich konsumentów. W sklepie będzie można znaleźć najnowszą letnią kolekcję, a eksperci będą doradzać w zakresie wizerunku i makijażu. Wydarzenie to będzie również okazją do spotkań z influencerami.

Zdjęcie Chiński sklep gigant już w Polsce! Zakupy tylko przez 5 dni! #1

Marion Bouchut, dyrektorka komunikacji na rynek europejski, podkreśliła, że otwarcie sklepu pop-up to krok w kierunku umożliwienia każdemu dostępu do modnych ubrań bez ograniczeń finansowych. Ten ruch ma na celu nie tylko promocję marki, ale również umożliwienie bezpośredniego doświadczenia produktów Shein polskim konsumentom.

Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu typu pop-up jest kolejnym już działaniem realizującym naszą strategię demokratyzacji mody. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz pierwszy polscy konsumenci będą mogli zapoznać się z naszym asortymentem stacjonarnie — przekazała Marion Bouchut - dyrektorka komunikacji na rynek europejski.

Zobacz także: Wpadka w "Panoramie". Na żywo padły niecenzuralne słowa...

Udostępnij: