Nowe informacje o stanie Beaty Tyszkiewicz: "Widzi świat w pozytywnych barwach"

Beata Tyszkiewicz kilka lat temu całkowicie zniknęła z życia publicznego i nie pokazuje się już w telewizji. Powodem tego był stan zdrowa aktorki. Córka Tyszkiewicz, Karolina Wajda zdradziła najnowsze informacje dotyczące stanu swojej mamy, która 14 sierpnia obchodzić będzie 85 urodziny.

Beata Tyszkiewicz od wielu lat zmaga się z poważnymi problemami kardiologicznymi. Jej zdrowie uległo znacznemu pogorszeniu po zawale, który przeszła w 2017 roku. To wydarzenie skłoniło ją do wycofania się z życia towarzyskiego i zawodowego, zrezygnowania z aktorstwa i unikania mediów. Przypominamy, że poza tym że Tyszkiewicz znana była z wybitnych ról, przez wiele lat była także jurorką programu "Taniec z Gwiazdami”.

W kwietniu tego roku w mediach pojawiły się spekulacje na temat stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz, sugerujące konieczność całodobowej opieki. Córka aktorki zdementowała te doniesienia, twierdząc, że stan zdrowia matki nie zmienił się w ostatnich trzech latach, a niektóre media podejmują temat w celu zdobycia uwagi.

Córka Tyszkiewicz o stanie zdrowia mamy

Po tym jak Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego, do mediów rzadko docierały informacje o jej stanie.

Córka gwiazdy, Karolina Wajda w rozmowie z "Faktem" przekazała najnowsze, optymistyczne wieści o zdrowiu matki.

Mama czuje się znacznie lepiej. Ma w sobie mnóstwo radości życia. Widzi świat w pozytywnych barwach mimo niedogodności wieku. Jest w świetnej formie umysłowej i nie brakuje jej poczucia humoru. Żałuję, że tylko ja tak na co dzień nie mogę z niego korzystać, bo wciąż nie chce się do mnie przeprowadzić – powiedziała w rozmowie z tabloidem

14 sierpnia Beata Tyszkiewicz obchodzić będzie swoje 85 urodziny. Karolina Wajda wyjawiała, że mimo iż planują wielkiej imprezy, aktorka będzie mogła cieszyć się bliskością rodziny. Jej młodsza córka wraz z dziećmi ma z Szwajcarii przybyć do Polski, by uczcić ten ważny jubileusz:

W ubiegłym roku obowiązki uniemożliwiły mojej siostrze wizytę w tym czasie w Polsce. W tym roku udało jej się tak wszystko zaplanować, że będzie mogła przyjechać do Warszawy i spędzić czas z mamą. Taka wizyta zawsze przynosi największą radość naszej mamie, ponieważ uwielbia być mamą i babcią – zdradziła Wajda w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie".

 

 

Udostępnij: