Stramowski wydał oświadczenie po wywiadzie Warnke. Aktorka broni byłego partnera!

W ostatnim czasie Katarzyna Warnke nieco rozgadała się w wywiadach na temat swojego rozstania z Piotrem Stramowskim. W tym czasie na profilu aktora pojawił się filmik, w którym komik mówi o tym, żeby sprawy osobiste zostawiać dla siebie. Gdy media to podchwyciły, Stramowski wydał oświadczenie. W obronie byłego partnera stanęła Kasia Warnke!

Rozstanie Stramowskiego i Warnke

Kasia Warnke i Piotr Stramowski tworzyli parę przez wiele lat, a w 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Helenka. Niestety związek aktora i aktorki nie przetrwał i w październiku 2022, Warnke i Stramowski opublikowali na swoich profilach oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Aktor aktualnie tworzy nowy związek, a jego była partnerka wyznała, że aktualnie nie jest gotowa na nową relację. Pomimo rozstania, Stramowski i Warnke są w bardzo dobrych stosunkach i do tej pory rzadko komentowali powody swojego rozstania.

W ostatnim czasie jednak Warnke zaczęła być nieco bardziej wylewna niż do tej pory na temat przyczyny rozpadu relacji.

ZOBACZ TAKŻE: Warnke otworzyła się na temat rozstania ze Stramowskim

Niedługo po tym, jak wywiad ujrzał światło dzienne na profilu Stramowskiego pojawił się filmik, w którym mowa jest o tym, aby sprawy osobiste trzymać dla siebie. Zarówno internauci jak i media nie mieli wątpliwości, że nagranie odnosi się do wywiadu byłej partnerki aktora. Jak się jednak okazało, mylili się.

Oświadczenie Stramowskiego

Piotr zamieścił na swoim profilu na Instagramie oświadczenie, w którym zapewnił, że filmik, który znalazł się na jego profilu, nie ma nic wspólnego z wywiadem, którego udzieliła Kasia.

Drodzy zainteresowani, tj. czytelnicy portali plotkarskich, obserwujący i redaktorzy piszący piszący do mnie zapytania o zamieszczony przeze mnie filmik znanego komika The Gstaad Guy. Nie ma on nic wspólnego z wywiadem Kasi Warnke, z którym, nota bene, nie miałem okazji się zapoznać. Przestańcie proszę dopisywać historie, których nie ma, a zwłaszcza pisać na ich podstawie artykuły. Dziękuję

Warnke i Stramowski razem na zdjęciu

Co ciekawe, w obronie byłego partnera stanęła Kasia Warnke. Aktorka zamieściła na swoim profilu wspólne zdjęcie ze Stramowskim, pod którym napisał, aby zostawić Piotra w spokoju:

NOTA BENE: Zostawcie gościa w spokoju:) Jest spoko! Nawet więcej niż spoko😋 

Udostępnij: