Stan zdrowia Celine Dion coraz bardziej się pogarsza!

Celine Dion kilka miesięcy temu wyznała, że jest poważnie chora. Na jej schorzenie „zapada jedna osoba na milion”. Kanadyjska wokalistka choruje na zespół sztywności uogólnionej, w wyniku której dochodzi do skurczów całego ciała. Niestety jej stan zdrowia coraz bardziej się pogarsza…

  Celine Dion cierpi na nieuleczalną chorobę

  Celine Dion w grudniu ubiegłego roku wyzanała, że cierpi na nieuleczalną chorobę, a schorzenie, wywołuje u niej szereg poważnych dolegliwości. Kanadyjska wokalistka choruje na zespół sztywności uogólnionej, w wyniku której dochodzi do skurczów całego ciała

  Gwiazda kilka miesięcy temu opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościach kilkuminutowe nagranie, w którym wyjaśnia, że jest poważnie chora. Celine Dion ze łzami w oczach zwróciła się do swoich fanów:

  Zmagałam się z wieloma zdrowotnymi problemami od długiego czasu. To dla mnie naprawdę trudne, mierzyć się z tym wszystkim i o tym opowiadać. Niedawno zdiagnozowano u mnie bardzo rzadką chorobę neurologiczną. Nazywa się ją zespołem sztywnego człowieka. Zapada na nią jedna osoba na milion.

  ZOBACZ TAKŻE: Nagłe zniknięcie Lewandowskiej. Jest oświadczenie menadżera...

  Celine Dion zdradziła, że choroba bardzo jej dokucza, jednak ma nadzieję, że poradzi sobie z nią na tyle, aby wróci na scenę i śpiewać przed publicznością. Dodała:

  Niestety spazmy mają wpływ na każdy aspekt mojego codziennego życia. Czasem mam problemy z chodzeniem. Nie pozwalają mi używać moich strun głosowych w sposób, w jaki zazwyczaj to robię. Śpiew jest dla mnie całym światem. Robiłam to całe życie i jest to coś, co kocham robić najbardziej.

  Stan zdrowia Celine Dion coraz bardziej się pogarsza!

  Niestety stan zdrowia kanadyjskiej gwiazdy wciąż się pogarsza. w związku z tym już na początku roku Celine Dion odwołała resztę trasy koncertowej Courage World Tour.

  Onet.pl powołując się na "La Journal de Montreal" donosi, że Claudette siostra Celine Dion wyjaśniła, że ich wspólna siostra Linda wprowadziła się do domu piosenkarki, aby się nią opiekować. Claudette dodała:

   "Kiedy do niej [do Celine] dzwonię, a ona jest zajęta, rozmawiam z moją siostrą Lindą, która u niej mieszka. Mówi mi, że Celine ciężko pracuje [nad wyzdrowieniem]. W miarę możliwości słucha najlepszych naukowców w dziedzinie tej rzadkiej choroby".

   

  "Nie możemy znaleźć skutecznego leku, ale ważna jest nadzieja" - powiedziała siostra Celine Dion.

  Udostępnij: