Ewa Farna wyznała, że została zdradzona! "Cios prosto w serce"

Ewa Farna zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Piosenkarka w rozmowie z jedną z gazet wyznała, że została zdradzona przez swojego partnera!

Ewa Farna

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła jako młoda dziewczyna. Aktualnie artystka ma 30 lat i oprócz tego, że jest świetną wokalistka, prywatnie jest także szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci.

Mężem Farny jest obecnie Martin Chobot, który w 2008 roku dołączył do jej zespołu, zatem para poznała się, gdy Ewa miała 15 lat. Ich miłość jednak rozwinęła się z czasem. Wcześniej natomiast wokalistka była w związku ze znanym czeskim piosenkarzem, Tomasem Klusem.

Ewa Farna została zdradzona!

Pierwszą miłością Farny był Marcus Tran, z którym gwiazda spotykała się jako nastolatka. Niestety, piosenkarka nie ma zbyt dobry wspomnień związanych z tym okresem. Po latach, w jednym z wywiadów, Ewa przyznała, że jej pierwszy chłopak zdradził ją z „blond lalką”, która była gwiazdą filmów dla dorosłych:

Marcus zawsze powtarzał mi, że jestem przepiękna i wszystkie laski zrobione w salonach kosmetycznych przy mnie wymiękają. A po paru latach zdradził mnie właśnie z taką blond lalką, nota bene byłą gwiazdą porno. Dowiedziałam się o tym z gazet i był to dla mnie cios prosto w serce. Uważam, że nie jestem ani ładna, ani szczupła. Ale jak patrzę na silikonowy ideał piękna, to przyznam, że nie chcę być piękna - wyznała Ewa Farna na łamach gazety "Grazie"

Chociaż początkowo Ewa miała spory żal do byłego partnera, to jednak z czasem zaczęła kumplować się z Marcusem i nagrała z nim kilka utworów. Wyznała także, że muzyk nadal jest z tą kobietą, z którą zdradził Farnę:

Po jakimś czasie złość mi przeszła, dziś jesteśmy kumplami. Marcus napisał ze mną kilka piosenek. On nadal jest z tą dziewczyną, więc nie była to zdrada na jedną noc

Aktualnie Ewa jest szczęśliwą żoną Martina Chobota i mamą 4-letniego Artura i 3-letniej Elli.

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Wojciechowska poruszyła zaskakującym wyznaniem

Udostępnij: