Dorota Wellman zemdlała w trakcie „Dzień Dobry TVN”. To przez chorobę...

Dorota Wellman od jakiegoś czasu cierpi na przewlekłą chorobę, która prawdopodobnie przyczyniła się do zdarzenia na planie jednego z odcinków Dzień dobry TVN. Prezenterka podczas kręcenia jednego z odcinków śniadaniówki straciła przytomność i potrzebna była interwencja służb medycznych.

Co wiemy o Dorocie Wellman?

Dorota Wellman to niewątpliwie jedna z ulubionych prowadzących poranne pasmo śniadaniowe w TVN. Od wielu lat dziennikarka wraz z Maciejem Prokopem tworzą bardzo zgrany duet na ekranie „Dzień Dobry TVN’. Wcześniej para wspólnie prowadziła poranny program Telewizji Publicznej „Pytanie na śniadanie”. Nie da się ukryć, że Wellman i Prokop tworzą naprawdę zgrany duet i widzowie nie wyobrażają sobie programu bez tej dwójki.

Nieobecność Doroty Wellman w DDTVN

W zeszłym tygodniu gospodyni „DDTVN” zniknęła na kilka dni z ekranu. Wówczas wielu fanów duetu Prokop-Wellman zaniepokoiło się ówczesną sytuacją. Wówczas Marcin Prokop uspokoił widzów zapewniając, że Dorota niebawem wróci do programu. Tak też się stało i po kilku dniach Wellman ponownie zawitała do studia, jednak nie podano powodu nieobecności prezenterki.

Dorota Wellman cierpi na przewlekłą chorobę

Jakiś czas temu Wellman przyznała, że od lat cierpi na przewlekłą chorobę i zmaga się bardzo bolesnymi migrenami:

Mam jeden podstawowy problem, to znaczy potworne migreny, które są ciężką chorobą dotyczącą ponad 2 milionów Polaków. Kiedyś mówiło się: “przestań pie…yć, boli cię główka, paluszek i główka szkolna wymówka”… No nikomu nie życzę takiej choroby przewlekłej, bo to jest choroba przewlekła.

W rozmowie z Wirtualną Polską, programowa partnerka Marcina Prokopa wyznała, że jakiś czas temu, podczas kręcenia jednego z odcinków „Dzień dobry TVN” straciła przytomność i potrzebna była pomoc medyków.

Któregoś dnia w “Dzień dobry TVN”, gdy po raz pierwszy zabrała mnie stamtąd karetka pogotowia, ja już zwalniałam, czyli zaczęłam mówić inaczej. Już wiedziałam, że jest taki ból głowy i mówię do Marcina “Zemdleję na reklamach”. I zemdlałam na reklamach

Dziennikarka podkreśliła, że zamierza wspierać osoby cierpiące na tę przewlekłą chorobę.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Wellman o ubóstwie z dzieciństwie

Źródło: Instagram DDTVN

Udostępnij: