Czuję, że mój chłopak podkochuje się w mojej siostrze

Tak bardzo chciałam się zakochać ze wzajemnością. Gdy w końcu spotkałam Patryka, byłam przekonana, że to ten jedyny. Od pewnego czasu zaczęłam jednak podejrzewać, że mój partner podkochuje się w mojej siostrze.

  Moja relacja z siostrą nigdy nie należała do najlepszych. Dzieliło nas kilka lat i nie nadawałyśmy na wspólnych falach. Dopiero gdy zaczęłyśmy układać sobie życie jako dorosłe kobiety, bardzo się do siebie zbliżyłyśmy. Siostra stała się moją najlepszą przyjaciółką, dlatego tym bardziej łamie mi serce fakt, że mój facet, chyba się w niej zakochał.

  Przez długi czas nie mogłam odnaleźć się w żadnym związku, dlatego zrezygnowałam z szukania dla siebie chłopaka. Patryk pojawił się w moim życiu nagle, a ja poczułam się jakby dźgnięta strzałą amora. Zakochałam się nim bez pamięci. Szybko podjęliśmy decyzję o tym, aby wspólnie zamieszkać. O swojej nowej miłości często opowiadałam oczywiście siostrze, która bardzo mnie w tym wspierała. Baśka jest bardzo radosną i otwartą na świat osobą, nie sposób jej nie polubić, dlatego zaczęła się bardzo dobrze dogadywać z Patrykiem, co do pewnego czasu wcale mi nie przeszkadzało.

  Niedawno zwróciłam uwagę, że Patryk przy mojej siostrze zachowuje się zupełnie inaczej. Widzę, jak na nią patrzy i łamie mi to serce.

  Nie rozmawiałam o tym z Basią i tym bardziej nie chcę poruszać tego tematu z partnerem. Kocham go i nie chcę go stracić, bo wiem, że już nigdy żadnego faceta nie pokocham tak mocno.

  Liczę po cichu, że Patrykowi przejdzie to zauroczenie. Jeśli nie, poza tym, że stracę miłość mojego życie, mimo iż to nie jej wina, pewnie będę miała żal do swojej siostry.

  Zobacz także: To jakich wybierasz mężczyzn, wiele o tobie zdradza! Możesz się zdziwić!

  Udostępnij: