Przyłapała przyszłego męża z matką w toalecie chwilę przed ślubem. To nie do wiary, co robili…

O tej niecodziennej i zapewne dla wielu osób szokującej historii opowiedziała głośno Georgie Mitchell, która na co dzień pracuje jako wedding plannerka i zajmuje się organizacją ślubów.

  Mimo iż zapewne wielu czytelników może w to nie uwierzyć, historia przyszłego pana młodego i jego matki przyłapanych w toalecie, prawdopodobnie przydarzyła się naprawdę.

  Opowiedziała ją niedawno Georgie Mitchell, która jest już znaną brytyjską wedding plannerką w podcaście "The Unfiltered Bride". Jak podkreśliła, sama nie była jej świadkiem, jednak usłyszała ją od makijażystki, która sama malowała przyszłą pannę młodą.

  Kobieta, która tego dnia miała wziąć ślub, w trakcie wykonywania makijażu ślubnego, musiała skorzystać z toalety. To, co zobaczyła na miejscu, przyprawiło ją o totalnie zdumienie. Panna młoda była świadkiem, jak matka karmiła piersią swojego dorosłego już syna, który za chwilę miał zostac jej mężem.

  Beth Smith, która była jedną ze współpracujących wspomnianego wyżej podcastu, nie mogła uwierzyć w to, co właśnie usłyszała.

  Co? Dlaczego miałaby wyjść za mężczyznę, który wciąż pije mleko z piersi? – dopytywała kobieta

  Przytaczająca historię wedding plannerka powiedziała, że jest niemal przekonana, że przyszła panna młoda nie wiedziała, w jakich relacjach żyje jej partner z matką.

  Nie sądzę, żeby wcześniej o tym wiedziała – dodała Georgie

  Nie da się ukryć, że historia ta jest nieprawdopodobna. W naszym społeczeństwie wiele osób wciąż szokuje, dlaczego z piersi karmione są kilkuletnie dzieci, które potrafią spożywać już posiłki stałe, a co dopiero dorosły mężczyzna.

  Kobiety prowadzące rozmowę w podcaście zastanawiały się, czy jest to w ogóle możliwe, aby kobieta mogła przez tyle lat produkować pokarm dla swojego dorosłego już syna. Ja przyznała Mitchell, jedną z najbardziej prawdopodobnych wersji jest to, że najpewniej przyszła teściowa panny młodej karmiła syna przez całe życie, dlatego pokarm nie zaniknął.

  Czy panna młoda ostatecznie wyszła za mąż za swojego partnera? Jak dodała wedding plannerka, kobieta zdecydowała się na ślub.

  Zobacz także: Ofiary „Oszusta z Tindera” ogłosiły zbiórkę na spłatę długów! Chcą odzyskać ponad 3 mln zł!

  Udostępnij: