Kocham żonę, ale nie podoba mi się jako kobieta, dlatego unikam zbliżeń jak ognia

Kocham swoją żonę, ale czuję, że nie spełnia ona moich oczekiwań fizycznych. To, czym muszę się w końcu podzielić, może wydawać się okrutne i nieodpowiednie, ale jest to prawdziwe i czuję, że muszę to zrobić, aby w końcu oczyścić swoją głowę.

  Moja żona jest wspaniałą osobą - jest czuła, opiekuńcza i zawsze jest dla mnie, gdy jej potrzebuję. Kocham ją taką, jaka jest i nigdy nie chciałbym, aby coś się zmieniło. Jednak niezadowolony z naszego życia seksualnego. Nie czuję się zachęcony do zbliżenia z nią, gdy patrzę na jej ciało. Z biegiem lat przestała o siebie dbać, zapewne wychodząc z założenia, że jesteśmy razem i nic tego nie zmieni.

  To, co czuję, jest czymś, czego wstydzę się powiedzieć mojej żonie, bo boję się, że ją zranię. Wiem, że nie powinienem tak myśleć, ale nie potrafię tego zmienić i czuję się bardzo niekomfortowo z tym, co czuję.

  Mam nadzieję, że moja żona nigdy się nie dowie o moich uczuciach, ponieważ bardzo boję się, że ją zranię. Chcę, aby nasze małżeństwo było szczęśliwe i aby nasze życie seksualne było satysfakcjonujące dla nas obojga. Ale nie umiem się przełamać…

  Mimo że czuje się niespełniony, nie zdradziłem mojej żony. Kocham ją i nie chcę jej zranić, a zdrada byłaby dla nas obojga ostatecznym ciosem. Ale boję się, że moje uczucia będą narastać i że w końcu zrobię coś, czego będę żałować.

  Nie wiem, jak poradzić sobie z tym problemem. Czuję się zagubiony i nie wiem, co zrobić, aby poprawić nasze życie seksualne i zapewnić sobie i mojej żonie szczęście.

  Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć rozwiązanie i że nasze małżeństwo będzie trwać jak najdłużej. Chcę, aby nasze życie było pełne miłości i szczęścia, a nie niepokoju i niezadowolenia. 

  Patryk

  Zobacz także: Nie mogę pokochać dzieci swojego partnera…

  Udostępnij: