Osoby o tych imionach to największe nerwusy!

Trudno Ci utrzymać nerwy na wodzy i często wpadasz w złość? Brakuje Ci cierpliwości i wybuchasz z byle powodu? Wpływ na to może mieć… Twoje imię! Do każdego imienia przypisywane są pewne cechy, które mogą wpływać na charakter i zachowanie. Przedstawiamy listę największych nerwusów!

  Magiczna moc imienia

  W dawnych czasach wierzono, że nadawanie imienia miało funkcje magiczne, stanowiło życzenie, czy  wróżbę. Rodzice nadając dziecku imię, świadomie lub nie, wyposażają je w pewne cechy i wpływają na jego charakter, a nawet przyszłość.

  Jeśli często wpadasz w złość, jesteś niecierpliwy i nerwowy, wybuchasz z byle powodu i trudno Ci kontrolować emocje… Wpływ na to może mieć Twoje imię!

  Osoby o tych imionach to największe nerwusy! Aleksandra

  Aleksandra to żeńska forma imienia Aleksander. Jest pochodzenia greckiego, wywodzi się od słów: alekso, oznaczającego „bronię” oraz aner, andros, oznaczającego „człowiek”. Imię to oznacza „obrońcę ludzi”.

  Aleksandry to kobiety oddane, lojalne i sprawiedliwe. W życiu mierzą wysoko, wiele wymagają od siebie i od innych. Nie mają cierpliwości do cudzych błędów, a gdy coś nie idzie po ich myśli, łatwo wpadają w złość. Jeśli ktoś zawiedzie ich zaufanie, raczej go nie odzyska. Bywają mściwe i pamiętliwe.

  Laura

  Laura to imię pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od słowa laur, co znaczy wawrzyn. Inne znaczenie określenie kobiety pochodzącej z podrzymskiego Laurentum.

  Kobiety obdarzone tym imieniem są inteligentne, przedsiębiorcze i odważne. Mają wybuchowy charakter i zbyt emocjonalnie reagują. Miewają zmienne nastroje, łatwo przechodzą od śmiechu do łez. Nie potrafią zachować zimnej krwi w trudnych sytuacjach, ani utrzymać nerwów na wodzy.

  Oliwia

  Oliwia to imię pochodzenia łacińskiego, powiązane ze słowem oliva  oznaczającym „drzewo oliwne, owoc oliwki, oliwka“.

  Kobiety obdarzone tym imieniem są asertywne, głośno wyrażają swoje zdanie i nie boją się bronić własnych poglądów. Bywają bezkompromisowe, porywcze i nieopanowane. Są żywiołowe i spontaniczne, czasem trudno za nimi nadążyć. Obdarzone wielką empatią, zawsze chętnie pomagają innym.

  Witold

  Witold to imię pochodzenia litewskiego, oznacza „ten, który wiedzie lud”.

  Mężczyźni noszący to imię to urodzeni przywódcy, ambitni, odważni i charyzmatyczni. Bywają porywczy i wybuchowi, zdarza się, że działają impulsywnie i bez namysłu. To może wpędzać ich w kłopoty i konflikty z innymi.

  Dariusz

  Dariusz to imię męskie pochodzenia perskiego, utworzone z elementów daraya, czyli "posiadać" i vahu, czyli "dobro". Może to oznaczać kogoś, kto jest dobry.

  Dariusz bywa nerwowy, nie potrafi działać pod presją i źle znosi stres. Zamartwia się wieloma sprawami i tworzy czarne scenariusze. Trudne sytuacje go przerastają, nie potrafi zachować zimnej krwi.

  ZOBACZ TAKŻE: Jakie jest Twoje małżeństwo? Sprawdź, czy ma szansę przetrwać!

  Udostępnij: