Wiele z nas jest przekonanych, że imiona, które posiadamy, przypisane są do konkretnych cech charakteru. Czy imiona mogą jednak odzwierciedlać naszą zmysłowość? Okazuje się, że jak najbardziej. Poznajcie najbardziej zmysłowe i seksowne imiona. Znajdziecie się na liście?

Najbardziej zmysłowe imiona

Wiktoria

Kobiety o tych imionach są wielkimi romantyczkami i wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia. Wiktorie są bardzo wrażliwe i niestety łatwo złamać im serce. Z miłości do mężczyzny są w stanie zrobić niemal wszystko.

Gdy są w związku, okazują pełne zaangażowanie, a w łóżku są prawdziwymi kocicami.

Joanna

Joanny są zwykle bardzo impulsywne. Robią to, na co akurat mają ochotę. Nie boją się okazywać i mówić o swoich uczuciach i pragnieniach.

Chociaż potrafią szaleć i lubią flirtować z innymi mężczyznami, są wierne i nie lubią zdradzać swoich partnerów.

Klaudia

Kobiety o tym imieniu idą przez świat z wysoką uniesioną głową. Nie patrzą za siebie, są przebojowe i bardzo pewne siebie i swojej wartości.

Szymon

Wśród najbardziej zmysłowych imion męskich znalazł się między innymi Szymon. Faceci o tym imieniu z natury są szczerzy i dobrotliwi, ale posiadają także swoją drugą twarz. Jeśli kochają, są namiętnymi kochankami, którzy przede wszystkim dbają o potrzeby kobiet, a własne zaspokojenie jest dla nich drugorzędne.

Bartosz

Bartosz nie jest skory do okazywania tego, co leży mu w duszy. Woli przybierać maskę wycofanego i chłodnego mężczyzny, jednak jest to złudne. Tak naprawdę osoby te są wrażliwe i mają w sercu wiele ciepła. Gdy się otworzą przed innymi, okazuje się, że są wulkanami namiętności.

Aleksander

Mężczyźni o tym imieniu uznawani są za troskliwych partnerów i dobrych ojców. Zdecydowanie nie w głowie im przelotne romanse. Chociaż często inni myślą o nich, że są „pod pantoflem” swoich kobiet, w zaciszu domowym pokazują, że mają silne charaktery.

Zobacz także: Senne ostrzeżenie! Gdy śnisz o tym regularnie wiedz, że coś się wydarzy!

Udostępnij:

Sklep