8 oznak, że on oczekuje od Ciebie TYLKO seksu

Niektóre oznaki mogą świadczyć o tym, że mężczyzna nie chce zbudować z Tobą głębokiej relacji, a zależy mu tylko na seksie. Jak rozpoznać, jakie on ma wobec Ciebie plany? Zwróć uwagę na te sygnały, a dowiesz się wszystkiego!

  Zwraca uwagę jedynie na Twój wygląd

  Jeśli nie bardzo interesuje go twoje samopoczucie, poglądy i zdanie na jakikolwiek temat, a komplementuje jedynie Twój wygląd, to nie wróży nic dobrego.

  Wszystko kręci się wokół seksu

  Jedyne tematy jakie go interesują, to te związana z tekstem. Żarty, anegdoty, historyjki, wiadomości- dosłownie wszystko czym się z Tobą dzieli zawiera seksualny podtekst. To znak, że tylko jedno mu w głowie.

  Wychodzi zaraz po

  Nie zostaje na śniadanie, a jak jesteście u niego, to zawsze ma wymówkę, abyś i Ty nie została. To znak, że traktuje Cię jak przygodę na jedną noc i nie wiąże z Tobą żadnych poważnych planów.

  Nigdy nie ma dla ciebie czasu

  Nie znajduje dla Ciebie czasu. On ustala kiedy i gdzie się spotykacie, tylko wtedy, gdy mu to pasuje. Nie poświęca Ci uwagi, rzadko dzwoni, pisze i proponuje spotkania. Czujesz, że jesteś jego planem awaryjnym, gdy inne nie wypalą. Najczęściej spotyka się z Tobą tylko w jednym celu.

  Denerwuje się, kiedy odmawiasz seksu

  Mężczyzna, który kocha i szanuje nigdy nie będzie zirytowany, jeśli z jakiegoś powodu odmówisz mu seksu. Osoba, dla której jesteś tylko po to, będzie się denerwować, jeśli tego od Ciebie nie otrzyma. Jeśli on tak się zachowuje, to znak, że Wasza relacja oparta jest tylko na jednym.

  Nie wiesz o nim zbyt wiele

  Tak naprawdę niewiele o nim wiesz. Nie znasz jego przeszłości, środowiska, rodziny, ani przyjaciół. On niewiele mówi o sobie, swoich zainteresowaniach, czy pracy. Nie chce dzielić się z Tobą, tym co go dotyczy, prowadzi z Tobą powierzchowne rozmowy.

  Nie znasz jego znajomych ani rodziny

  Mężczyzna, który jest Tobą naprawdę zainteresowany będzie chciał, abyś poznała jego znajomych, a w późniejszym czasie również rodzinę. Jeśli spotykacie się już długo, a on nadal nie zaprasza Cię na spotkania ze swoimi znajomymi – uciekaj.

  Nie macie wspólnych planów

  Jeśli chcesz zaplanować coś długoterminowego on odpowiada wymijająco lub ucina temat. Tak naprawdę nie wiesz, czego możesz się spodziewać, ani jakie on ma zamiary wobec Ciebie i Waszej relacji. Żyjecie chwilą, nie łączą Was żadne zobowiązania, ani plany na przyszłość. Co więcej, jeśli wasze spotkanie ma nie skończyć się seksem, on zazwyczaj je odwołuje. Wyraźnie widać, że on nie ma ochoty poświęcać Ci czasu, ani uwagi.

  ZOBACZ TAKŻE: Partner, który robi te 6 rzeczy, z pewnością nie jest dla ciebie odpowiedni!

  Udostępnij: