Związek nie opiera się jedynie na miłości, ale także na wielu innych rzeczach jak szacunek i zaufanie. Bez względu na to ile jesteście razem i jak ogromna jest Wasza miłość, to są pewne granice, których nie powinno się przekraczać.

  1. Szantaż

  Jest to jeden z najgorszych sposobów na osiągnięcie swoich celów. W pewnym momencie przestaniesz być szczery/a ze swoją drugą połówką z obawy, że może to w pewien sposób później wykorzystać. Dojdzie do tego, że przestaniecie darzyć się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Jeśli dochodzi do szantażu w Waszym związku, to ciężko Wam będzie wydostać się z tej pułapki.

  2. Odrzucanie i poniżanie

  Jeśli masz wrażenie, że jedynie Ty musisz się starać w tym związku, to jest to znak, że jesteś wykorzystywany/a. Partner, który nie interesuje się priorytetami i potrzebami drugiej osoby, nie zasługuje na Twoje starania. Nie należy prosić się o miłość. A więc jeśli po raz kolejny weekend spędzasz sam/a, to może czas najwyższy coś z tym zrobić.

  Zobacz także: 12 powodów, dlaczego kobiety odchodzą od mężczyzn, których kochają

  3. Brak kulturalnej rozmowy

  Agresywne kłótnie i same wulgarne wyrazy są złym znakiem. Jeśli nie potraficie kulturalnie wyjaśnić sobie, co takiego jest nie tak, to prawdopodobnie wykorzystaliście środki, które mogły w\Wam pomóc w odbudowaniu szczęśliwego związku. W takim przypadku, być może najlepszym rozwiązaniem jest rozstanie.

  4. Obrażanie bliskich

  Obgadywanie rodziny czy bliskich swojego partnera, to duży błąd.  W ten sposób okazujesz brak szacunku nie tylko im, ale swojej drugiej połówce, która zdecydowanie poczuje się tym dotknięta.

  Udostępnij:

  Sklep