Związek bez miłości - 11 sygnałów, że ON już nie czuje tego samego

W życiu różnie się układa i choć na początku związku wydaje się, że jesteśmy dla siebie stworzeni  i będziemy razem już zawsze, czasem coś się zmienia… Nieraz zdarza się, że emocje wygasają, lecz brakuje nam odwagi, aby zakończyć relację. Jakie sygnały świadczą zatem o tym, że tkwimy w związku bez miłości?

Oznaki, które świadczą o tym, że Twój partner już Cię nie kocha

Nie chce się kłócić

Wydawać by się mogło, że brak kłótni to dobry sygnał. W rzeczywistości jednak jest wręcz przeciwnie, ponieważ oznacza to obojętność. Jeśli żywicie do siebie jakiekolwiek uczucia, podejmujecie dyskusję, nawet jeśli może doprowadzić do sprzeczki.

Nie chce rozmawiać

Przestaliście ze sobą rozmawiać. Komunikacja między Wami nie istnieje, a jeśli już to niemal wszystkie rozmowy przeradzają się w kłótnie. Każda wymiana zdań wypełniona jest pogardą, gniewem i niechęcią.

Jest drażliwy

Twój partner zaczął negatywnie reagować na rzeczy, które wcześniej mu nie przeszkadzały. Musisz dosłownie chodzić na paluszkach, aby nie wywołać u niego złości. Nie masz pojęcia, co w tym momencie może źle na niego wpłynąć, a więc wolisz zachować ostrożność. Mimo wszystko i tak się nieustannie złości.

Nie ma dla Ciebie czasu

Nie spędzacie razem czasu. Czujesz, że on nie chce z Tobą przebywać, wciąż szuka wymówek i się wykręca. Już nie macie wspólnych zainteresowań i coraz mniej rzeczy robicie razem...

Inni są ważniejsi

Masz wrażenie, że Twój partner przestał poświęcać ci wystarczająco dużo czasu. Zaczął natomiast coraz więcej wolnego czasu spędzać z innymi. Przyjaciele, znajomi, czy koledzy z pracy zajęli pierwsze miejsce na liście jego priorytetów. Chętniej poświęca im czas i spędza z nimi każdą wolną sekundę.

Nie macie planów

Pary zwykle wspólnie tworzą krótko i długoterminowe cele, które następnie krok po kroku realizują. Partner, który już nie kocha, nie przejmuje się takimi sprawami. Skupia się jedynie na tym, co może się wydarzyć niebawem, ale z pewnością nie chce robić planów na dłuższą metę.

Nie stara się

Osoba, która kocha, będzie nieustannie się starać i pracować nad związkiem. Partner, któremu jest to obojętne i nie chce nawet kiwnąć palcem, zdecydowanie utracił zainteresowanie. Jeśli w związku jesteś jedyną osobą, która jeszcze się stara, to znak że jego uczucia już wygasły.

Nie okazuje uczuć

Nie okazuje czułości i troski. Przestał o Ciebie dbać i się Tobą nie interesuje. Nie okazuje uczuć i coraz rzadziej powtarza, że Cię kocha, że mu na Tobie zależy i że jesteś dla niego ważna. On zaczął Cię unikać, zanika między Wami bliskość i intymność. W Waszym związku jest coraz mniej przejawów zainteresowania i uwagi, za to dystans między Wami coraz bardziej narasta.

Nie ma między Wami pasji

Czujesz się zaniedbywana także w sferze fizycznej. W Waszej sypialni wieje nudą, pasją i namiętność już od dawna nie istnieją. Oprócz tego nie doświadczasz od niego żadnych czułości, takich jak pocałunki, przytulanie, czy zwykłe złapanie za rękę…

Nie okazuje zaangażowania

Masz wrażenie, że przestało mu zależeć na Waszym związku. on przestał okazywać zaangażowanie i interesować się Waszą relacją. Jest mu obojętne to co się miedzy Wami dzieje. On się od Ciebie oddala, zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym.

Jest zmęczony udawaniem

Partner bez miłości jest tak naprawdę zmęczony udawaniem. Czuje się nieszczęśliwy, a jego zachowanie całkowicie się zmieniło. Brakuje tej radości i energii, która kiedyś wypełniała wasz wspólny dzień. Widoczne są zmiany we wszystkim i masz wrażenie, że nie jest już tą samą osobą. Jest to jawny sygnał, że jego uczucia zniknęły.

ZOBACZ TAKŻE: Jak okazują miłość mężczyźni spod tych znaków zodiaku?

 

 

Udostępnij: