Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni lubią wyzwania i uwielbiają lekko nieuchwytne kobiety. Australijscy naukowcy udowodnili, że większe powodzenie mają kobiety, które stanowią wyzwanie dla panów. Przez niektóre zachowania sprawiasz, że stajesz się mniej atrakcyjna w oczach mężczyzny. Powinno się unikać tych zachowań. Szczególnie na początku znajomości.

1. Rezygnujesz z dotychczasowych zajęć

Jeśli masz coś w planach, to nie rezygnuj z tego, tylko i wyłącznie na rzecz drugiej osoby. Nikt nie powinien oczekiwać, że będziesz stawiać tę osobę na pierwszym miejscu już od samego początku. Zawsze należy mieć czas dla siebie.

2. Od razu odpisujesz na wiadomości

Nie chodzi o to, aby pogrywać z mężczyzną. Po prostu dobrze jest wydłużyć czas oczekiwania na twoją odpowiedź. Naukowcy twierdzą, że takie zachowanie jest skuteczne.

3. Jesteś otwartą księgą

Można o sobie opowiadać, ale istotne jest, aby stopniować informacje o własnej osobie. Jeśli na samym początku opowiesz historię swojego życia, to nie będzie w tym żadnej tajemniczości. Pewne małe sekrety zostaw dla siebie, a informacje na swój temat dawkuj w małych ilościach.

4. Ciągłe rozmowy

Jeszcze nie zdarzyło ci się nie odebrać telefonu lub nie odpisać na wiadomość? Takie oddanie dobrze nie wpływa na relacje. Postaraj się zająć swoimi sprawami i jeśli nie masz czasu, to nie rzucaj wszystkiego tylko po to, aby odpisać na wiadomość. Inaczej sprawisz wrażenie, że jesteś na każde zawołanie.

5. Przyjmowanie wszystkich zaproszeń

Takim zachowaniem pokazujesz, że nie snujesz planów na weekend, aby mieć czas dla niego. Szczególnie, jeśli przyjmujesz zaproszenia, które są na ostatnią chwilę. Chyba nie chcesz być z facetem, który oczekuje, że będziesz dostępna dla niego w każdej chwili. A takim zachowaniem przekonujesz go, że postępuje dobrze.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img