7 rzeczy, których silne kobiety nie będą tolerować w związku

Oto lista zachowań, których silna kobieta nie będzie tolerować w swoim związku. Unikaj mężczyzn, którzy je przejawiają, a nie wdasz się w toksyczną relację, która może Cię wyniszczyć!

  7 rzeczy, których silne kobiety nie będą tolerować w związku Brak szacunku

  Brak szacunku wobec drugiej osoby w związku jest poważnym problemem. Żadna kobieta sobie na to nie pozwoli. Gdy mężczyzna nie liczy się ze zdaniem i opinią partnerki, wyśmiewa ją, krytykuje, lekceważy, czy obraża, nie możemy mówić o partnerstwie. Takie zachowania z pewnością zrujnują każdą relację.

  Emocjonalny dystans

  Wydawałoby się, że silne i niezależne kobiety, nie potrzebują do szczęścia obecności partnera. Nic bardziej mylnego. Gdy mężczyzna, z którym są w związku, nie okazuje uczuć i zaangażowania, odsuwa się i jest nieobecny, to znak, że relacja ma się ku końcowi. Dla każdej kobiety bycie z kimś, kto nie jest obecny emocjonalnie, to prawdziwa udręka. Taka nieobecność partnera sprawia, że prędzej czy później kobieta decyduje się odejść.

  Brak komunikacji

  Szczera i otwarta komunikacja jest podstawą udanej relacji. Niestety miedzy płciami występują spore różnice w stylach porozumiewania się. Mężczyźni często nie potrafią mówić o swoich uczuciach, wyrażać potrzeb i oczekiwań. Miewają tez problemy z uważnym słuchaniem. Kobietom z kolei się to zupełnie nie podoba i często nie zamierzają tego tolerować. Brak poprawnej komunikacji w relacji, to coś, na co silna kobieta sobie nie pozwoli.

  Pomijanie potrzeb

  Zdarza się, że mężczyźni nie doceniają swoich partnerek. Pomijają ich potrzeby i nie okazują zainteresowania. Nie zwracają uwagi na to, co czują, jakie mają pragnienia i oczekiwania. Takich zachowań w związku silna kobieta nie będzie akceptować. W końcu zna swoją wartość, lubi i akceptuje samą siebie, więc dobrze wie, że zasługuje na to co najlepsze.

  Brak wsparcia

  Nieważne jak niezależna i silna jest kobieta, nadal potrzebuje żeby jej partner ją wspierał i był przy niej w dobrych i złych chwilach. Każda kobieta pragnie czuć się bezpieczna w ramionach swojego mężczyzny. Poczucie, że może liczyć na swojego partnera i że on będzie zawsze stał przy jej boku, jest nieocenione.

  Nieuzasadniona zazdrość

  W życiu silnej kobiety nie ma miejsca na nieuzasadnioną zazdrość. W związku nie daje powodów do zazdrości i tego samego oczekuje od partnera. Chce by jej relacja oparta była na wzajemnym szacunku, szczerości i lojalności. Gierki, manipulacje, kłamstwa, czy zdrady to coś, czego na pewno nie będzie tolerować.

  Dominowanie w związku

  Silna partnerka zna swoją wartość, wie na co ją stać, z czym czuje się dobrze i gdzie leży granica, której nie przekroczy. Wie, że jest tak samo ważna jak mężczyzna, więc nie pozwoli sobą rządzić, ani nie da wchodzić sobie na głowę.

  ZOBACZ TAKŻE: Te kobiety to najgorsze żony! Nie żeń się z tymi znakami zodiaku

  Udostępnij: