Faceci o tych imionach zdradzają swoje kobiety najczęściej

Wierność w związku pomaga stworzyć wyjątkowo głęboką relację z drugą osobą. Niestety nie wszyscy są wierni i mimo iż są w stałych związkach, potrafią dopuścić się zdrady. Jak się okazuje, mężczyźni o tych imionach statystycznie zdradzają częściej swoje partnerki niż inni.

Ci mężczyźni częściej zdradzają swoje partnerki

Kamil

Kamil jest tajemniczy i zagadkowy. Często trudno rozpoznać, o czym myśli i jakie ma zamiary, dlatego jest tak pociągający dla kobiet, które chcą otworzyć jego serce. Kamil doskonale wie, że swoją tajemniczością przyciąga kobiety jak magnes. Nawet gdy jest w stałym związku, lubi flirtować i daje się ponieść emocjom.

Filip

Faceci o imieniu Filip nie znoszą nudy. Nie potrafią usiedzieć na miejscu i są wulkanami energii, dlatego nie należą do klasycznych domatorów. Jeśli mają partnerkę, potrafią jej zamydlić oczy i często kłamią. Zdecydowanie bardziej wolą spędzać czas w towarzystwie innych osób, w tym atrakcyjnych kobiet, niż ze swoją drugą połówką.

Zobacz także: Czy miłość może trwać wiecznie? Oto 4 fazy, które musi przejść udany związek!

Wojciech

Wojciechy są wytrwałe i pracowite. Nie lubią robić niczego po omacku i szybko, dlatego tak też podchodzą do relacji damsko-męskich. Zdobywanie kobiety traktują jak zawody. Każdy romans to dla nich odhaczone trofeum.

Bartosz

Mężczyźni o tym imieniu są bardzo zaradni i wiedzą, jak odnaleźć się w życiu. Potrafią zrobić coś z niczego i nigdy się nie poddają. Bartosze są duszami towarzystwa i z nimi nie sposób się nudzić. Rozkręcą każdą imprezę. Ich charyzma przyciąga płeć przeciwną, dlaczego nie mogą narzekać na brak zainteresowanie ze strony kobiet, co często wykorzystują.

Mateusz

Mężczyzna o imieniu Mateusz już od pierwszej chwili robi dobre wrażenie na kobiecie i zdaje się być ideałem niczym książę z bajki. Składa liczne obietnice swojej partnerce i miłość do grobowej deski, jednak szybko o tym zapomina i angażuje się w nowe relacje.

Udostępnij: