Jak poznać, że kobieta ma kochanka? Oto kilka wskazówek!

Nikt z nas będąc w stałym związku, nie chciałby być zdradzany, jednak badania seksuologów mówią jasno, że co trzeci mężczyzna i co czwarta kobieta dopuszczają się niewierności. Często bywa i tak, że jedna osoba nie jest świadoma tego, że ich druga połówka prowadzi drugie życie. Jak poznać, że kobieta znalazła sobie inny obiekt westchnień? Oto kilka przydatnych wskazówek.

Zaufanie w związku

Nie da się ukryć, że zaufanie jest fundamentem każdej relacji. Jeżeli jednak wśród partnerów zaczynają pojawiać się wątpliwości i zaczynamy podejrzewać, że nasza druga połówka nie jest z nami lojalna, warto zdać sobie sprawę, że istnieją oznaki zdrady. Kiedy należy zacząć się niepokoić? Oto kilka wskazówek, które mogą świadczyć o tym, że kobieta znalazła sobie innych obiekt westchnień.

ZOBACZ TAKŻE: Jak poznać, że partner nas zdradza? Oto sprawdzone sposoby!

Jak poznać, że jesteśmy zdradzani?

1. Ma nowe ubrania i rzeczy, jednak nie ubywa jej pieniędzy. Nowa biżuteria lub drogie ciuchy powinny zwrócić uwagę mężczyzny, tym bardziej, kiedy nie ma śladu, że sama sprawiła sobie taki prezent.

2. Nie potrzebuje towarzystwa męża/partnera. Wcześniej spędzała wolny czas z tobą, jednak od jakiegoś czasu nie potrzebuje ci się zwierzać i nie dąży do spędzania wspólnie czasu. To może być oznaką, że pojawił się ktoś nowy.

3. Chodzi zamyślona i rozkojarzona. Udowodniono, że płeć piękna łatwiej się zakochuje. Jeżeli ma nieobecny wzrok, a jej myśli są gdzieś indziej, to jeden z sygnałów, że coś jest na rzeczy i w jej życiu mógł się pojawić inny mężczyzna.

4. Odmawia czułości i nie ma potrzeby zbliżenia. Wcześniej lubiła chodzić za rękę, przytulać się i nie odmawiała zbliżeń, a teraz jest zupełnie na odwrót? Wiedz, że ktoś inny może zaspokajać jej potrzeby.

5. Bardziej okazuje emocje. Jest wesoła i radosna bez widocznego powodu lub smutna i łatwo się rozkleja? Możliwe, że są to wyrzuty sumienia z powodu zdrady.

6. Coraz częściej się czepia. Kobieta staje się coraz bardziej nerwowa i denerwuje ją niemal każde zachowanie mężczyzny. Co więcej, zaczynają ją irytować zwyczaje i przyzwyczajenia drugiej połówki. Może to oznaczać, że zmieniła swój obiekt westchnień i w swoim partnerze widzi już tylko same wady.

7. Niechętnie opowiada o sobie. Całą uwagę podczas rozmowy skupia na partnerze? Może to oznaczać, że chce odwrócić od siebie uwagę i tym samym ma coś do ukrycia.

ZOBACZ TAKŻE: Żyją w miłosnym trójkącie. Kochanka była druhną na ich ślubie

Udostępnij: