Te błędy są najczęściej popełniane podczas zbliżenia. Zdecydowanie tego nie rób

Nie da się ukryć, że zbliżenie fizyczne jest wyjątkowo istotnym aspektem każdego związku. Poza wzajemnym szacunkiem, zrozumieniem i oczywiście uczuciem, stosunek z partnerem jest dopełnieniem relacji. Zdradzamy, czego nie robić podczas seksu. Te błędy w łóżku są popełniane najczęściej.

Zdecydowana większość osób, które są w stałym związku, przyznają, że dopasowanie łóżkowe ze swoim partnerem jest niezwykle istotne. Usatysfakcjonowani kochankowie są szczęśliwy i oczywiście spełnieni.

Przedstawiamy, kilka błędów, które najczęściej popełniane są podczas seksu. Tego zdecydowanie warto unikać.

Najgorsze błędy podczas seksu

Nic nie robienie

Słyszałaś kiedyś określenie „leżenie jak kłoda”? Oczywiście wiele kobiet wychodzi z założenia, że wystarczy, iż są w łóżku, a wszystko inne stanie się samo. Niestety kobiety, które nie angażują się i liczą na to, że całą robotę wykona za nich druga osoba, szybko mogą zniechęcić swojego partnera.

Ukrywanie swoich marzeń/fantazji

Jeśli Wasze życie łóżkowe satysfakcjonuje się w 100% i nie chcesz nic zmieniać, jesteś prawdziwą szczęściarą. Warto jednak wziąć pod uwagę to, że np. na początku znajomości, nie wiecie o sobie wszystkiego, tym bardziej tego, co sprawia Wam przyjemność w łóżku. Mów o swoich potrzebach. Twój partner przecież nie umie czytać w myślach.

Nie gadaj, gdy nie trzeba

Oczywiście wiele osób uwielbia podczas seksu, gdy partner lub partnerka zwraca się do niego np. informując, co ma robić, albo podkręcając temperaturę, jednak opowiadanie o tym, co zrobić jutro na obiad, jest w tym momencie zupełnie nie wskazane.

Zobacz także: 7 charakterystycznych cech słabego mężczyzny

Uwadnianie orgazmu

Chociaz mężczyznom zdarza się udawać szczytowanie, zdecydowanie częściej to kobiety udają orgazm. Robią to po to, aby nie ranić uczuć swojego partnera, pokazać, że są zadowolone i tym go uszczęśliwić, albo są znudzone i zwyczajnie chcą szybciej zakończyć stosunek.

Pamiętaj, że brak szczerości w tym przypadku nie prowadzi do niczego dobrego. Warto porozmawiać i znaleźć rozwiązanie, abyście oboje byli usatysfakcjonowani życiem erotycznym.

Udostępnij: