Przez te 3 czynniki nie masz ochoty na intymne zbliżenie!

Seks w związku odgrywa kluczową rolę, szczególnie ma ogromny wpływ na relację z męskiej perspektywy. Nie od dziś wiadomo, że dla większości mężczyzn seks jest najważniejszym czynnikiem scalającym związek. Co jeśli jednak kobieta nie podziela jego entuzjazmu i o wiele rzadziej ma ochotę na intymne zbliżenia? Na jej stan mogą mieć wpływ 3 główne rzeczy. Podpowiadamy czego się pozbyć i czerpać radość w łóżku!

Jak czerpać przyjemność z seksu?

Współżycie i miłosne igraszki w związku są bardzo istotny aspektem. Gdy partnerzy nie dogadają się w tej sferze bardzo często dochodzi do rozstania. Statystycznie okazuje się, że brak porozumienia w kwestii seksu jest jednym z najczęstszych powodów rozpadów małżeństw. Najczęstszą przyczyną jest niskie libido jednej z osób w związku. Zwykle dotyczy to kobiet, którym w długoletnich związkach częściej spada chęć na współżycie niż mężczyzną. Na spadek libido u kobiet na wpływ wiele czynników. Poniżej przedstawimy 3 rzeczy, których pozbycie się może okazać się świetnym sposobem na odzyskanie chęci na miłosne igraszki.

Przemęczenie

Jednym w głównych przyczyn niskiego libido jest zmęczenie  i niewystarczająca ilość snu. Aby mieć ochotę na miłosne igraszki musisz być odstresowana i wyluzowana. Pomóc Ci w tym może medytacja i trening umysłu. Powinnaś znaleźć w ciągu dnia chociaż godzinę dla siebie, aby poświęcić ją tylko sobie samej.

Niesatysfakcjonujący seks

Brak ochoty na współżycie może wiązać się z tym, że bliskość z Twoim partnerem Cię nie satysfakcjonuje. Warto wówczas z nim porozmawiać, powiedzieć, co Ci pasuje, a co chciałabyś żeby zmieniło się podczas intymnych zbliżeń. Najważniejsze jest to, aby spełniać swoje fantazje nawzajem.

Brak pewności siebie

Jednym z bardzo częstych powodów, dla których kobiety nie czują się dobrze w łóżku są ich kompleksy. Brak pewności siebie i myślenie podczas seksu o swoich niedoskonałościach sprawia, że nie czerpiesz z tej czynności przyjemności. Wyluzuj się!

ZOBACZ TAKŻE: 11 powodów, dla których warto częściej współżyć!

Udostępnij: