„To intymniejsze niż poród” – Dużo kobiet nie chce tego robić w sypialni

Zbliżenie z partnerem to bardzo delikatna kwestia. Każda z kobiet w sypialni lubi co innego i ma do tego pełne prawo. Najważniejsza jest zgodność z osobą, z która współżyjemy. Istotne jest, aby obu stronom odpowiadało to samo. Jedna ze znanych Tiktotekerek przyznała, czego nigdy nie robi w sypialni, mimo iż jest ze swoim parterek wiele lat. Opinie osób komentujących były podzielone.

  Jakiś czas temu użytkowniczka platformy TikTok, którą internauci znaleźć mogą pod nazwą @Joss_maura opublikowała zabawny filmik, na którym przyznała, że mimo iż z mężem jest wiele lat, decyduje się na współżycie z nim wyłącznie przy zgaszonych światłach.

  Nie obchodzi mnie, jak długo już jesteśmy małżeństwem, nie będę uprawiać seksu przy włączonym świetle — podpisała nagranie

  Filmik, na którym Joss zdradziła szczegóły swojego życia intymnego, wywołał nie lada poruszenie. Internauci żywo komentowali ten fakt i zdradzali, jak wygląda ta kwestia w ich związkach.

  Zobacz także: Żonaty facet pachnie inaczej niż singiel? Kobiety potrafią to wyczuć!

  Jak się okazuje, wielu internautów, głównie kobiet zdecydowanie zgadzało się ze zdaniem TikTokerki. Jedna z nich przyznała nawet, że mimo iż jej mąż był nawet przy porodzie, wciąż woli kochać się z nim przy zgaszonych światłach.

  Dosłownie widział, jak dziecko wychodzi ze mnie, ale seks z włączonymi światłami? Absolutnie nie

  Inne kobiety przyznawały, że zgaszone światła poprawiają ich pewność siebie i czują się dużo bardziej komfortowo.

  Mój poziom pewności przekracza 1000, gdy światła są wyłączone

  17 lat i nadal wyłączamy światła!!

  Po prostu czuję się niezręcznie, a jestem mężatką od prawie 10 lat

  Oczywiście nie wszyscy podzielali te opinie. Sporo osób głośno twierdziło, że bez zaświeconych świateł nie mogą nawet złapać kontaktu wzrokowego z partnerem, twierdząc dodatkowo, że wiele zależy od partnera i tego, jak traktuje swoją kobietę w łóżku.

  Byłam taka sama… dopóki nie poznałam mojego męża… on sprawia, że czuję się taka idealna

  Nigdy nie robicie tego rano ani w ciągu dnia?

  Wtedy tracicie możliwość kontaktu wzrokowego

  @joss_maura

  I don’t care if you saw me push out a baby turn them lights off #fyp

  ♬ Collide (sped up) - Justine Skye

   

  Udostępnij: