Jak przyciągnąć miłość? Witchcraft staje się coraz bardziej popularny!

Rytuały miłosne są znane i praktykowane od wieków. Nie da się ukryć, że wiele osób wierzy w ich działanie i twierdzi, że mogą naprawdę pomóc w znalezieniu drugiej połówki. Jak je odprawić, aby przyniosły oczekiwany skutek? Poznajcie jeden z nich oraz wskazówki na to, aby miłość w związku cały czas się tliła.

Okazuje się, że istnieją miłosne rytuały, które każdy z nas jest w stanie samodzielnie wykonać. Są proste i jak twierdzą osoby, które je praktykują bądź praktykowały, naprawdę skuteczne. Do tego rodzaju praktyk powinno się odpowiednio przygotować, jednak nie wymagają one zbyt wielkiego wysiłku.

Przede wszystkim należy podejść do nich poważnie i wiedzieć, czego tak naprawdę oczekujemy. Obecna moda na witchcraft w mediach społecznościowych, a szczególnie na TikToku, ma coraz więcej zwolenników. Mimo że skuteczność tego typu praktyk nie ma naukowego potwierdzenia, to sporo osób wierzy w ich skuteczność.

Czy to naprawdę działa? Tego typu działania opierają się na wizualizacji i afirmacji, a najważniejsze w nich jest nasze nastawienie. Jeśli zrobimy to wyłącznie dla zabawy nie spodziewajmy się ich skuteczności, bo nie przyniosą oczekiwanych efektów. Powinny być odprawiane z pozytywną intencją i przez osoby, które są ich świadome. Oto jeden z nich, który warto znać, jeśli szuka się i pragnie miłości.

ZOBACZ TAKŻE: Jak skutecznie rzucić zaklęcie? Oto kilka prostych sposobów!

Jak odprawić miłosne rytuały?

Do odprawienia miłosnego rytuału warto się odpowiednio przygotować.

1. Dokładnie oczyść pomieszczenie z wszelkiej niechcianej energii. Wykorzystaj w tym celu kadzidło zawierające białą szałwię, palo santo lub cedr. Możesz umieścić też wokół siebie ochronne kamienie, takie jak kryształ górski lub ametyst.

2. Na niewielkim, okrągłym stoliku umieść kilka czerwonych i różowych świec. Pamiętaj, żeby od początku mieć jak najlepsze i najczystsze intencje.

3. W wybraną świecę wbij dwie szpilki: jedną tuż przy knocie, a drugą odrobinę niżej. Ułóż je tak, aby się krzyżowały.

4. Na stole umieść różę, a następnie zapal świecę ze szpilkami.

5. Patrząc z uwagą na płomień wymów jedną z intencyjnych afirmacji, na przykład nasze uczucie płonie równie wielkim płomieniem co ta świeca. Pamiętaj, żeby słowa mówić w czasie przeszłym lub teraźniejszym, nigdy przyszłym. Jeśli rytuał ma przyciągnąć konkretną osobę, pomyśl o niej z otwartym sercem i wyobraź sobie jej wizerunek.

6. Kiedy świeca spali się do poziomu drugiej ze szpilek, podnieś różę i umieść ją nad płomieniem. Obserwuj, jak kwiat się spala.

7. Kiedy poczujesz się komfortowo, zakończ rytuał.

Kiedy jednak jesteś w związku i chcesz, aby nabrał on rumieńców, a wasza miłość trwała przez lata, warto wziąć sobie do serca poniższe wskazówki.

1. Codzienne powitanie i pożegnanie - pocałunek lub uścisk w momencie wychodzenia, lub powracania do domu.

2. Raz w tygodniu lub raz na miesiąc randka - zaplanowanie czasu na wyjście do restauracji, kina lub na romantyczną przechadzkę.

3. Wyrażanie miłości słowami - komplementy, wyrażenie wdzięczności, wyrażanie uczuć w ważnych momentach.

4. Wspólne cele - planowanie przyszłości razem, podejmowanie decyzji w sprawach ważnych dla obojga partnerów.

5. Wspólna kąpiel lub masaż - czas spędzony na intymnych czynnościach fizycznych może pomóc w utrzymywaniu bliskości i intymności.

6. Drobiazgi - niespodziewane upominki, przysługi czy pomoc w codziennych czynnościach, które są dla partnera ważne.

Miłosne rytuały są ważne, ponieważ pomagają utrzymać bliskość i intymność w związku, co z kolei wpływa na ogólną jakość relacji między partnerami. Wspólne działania i cele sprzyjają budowaniu zaufania i wzmacnianiu więzi emocjonalnych.

Udostępnij: