"Nigdy nie ufaj facetowi z granatową pościelą"

Z pewnością niejednokrotnie każda z kobiet zastanawiała się, jak rozpoznać faceta skorego do zdrad, aby uniknąć związku z kimś takim. Chociaż teorii na ten temat jest wiele, nikt nie przypuszczałby, że kolor pościeli mężczyzny może wskazywać na jego niewierność. Użytkowniczki Tik Toka nie mają, co do tego żadnej wątpliwości!

Teoria granatowej pościeli

Wierność to z pewnością jedna z najbardziej pożądanych cech u mężczyzn. Niestety jak wiadomo z tym w ostatnich czasach coraz rzadziej można się spotkać. Jak się okazuje w bardzo łatwy sposób można uniknąć związku z facetem skłonnym do zdrady. Jedna ze znanych aktorek twierdzi, że znakiem ostrzegawczym przed niewiernym mężczyzną jest … kolor jego pościeli!

Dlaczego niewierni faceci mają granatową pościel?

Mary Beth Barone w rozmowie z portalem InsideHook mówiła z przekonaniem:

Granatowa pościel to sygnał ostrzegawczy. Wspólnym wątkiem jest to, że wszyscy oni są niedojrzali i stawiają na niezobowiązujące relacje

Skąd ten pomysł? Hmm nie wiadomo, czy aktorka wysnuła tę teorię z własnego doświadczenia, czy zna może więcej takich przypadków.

ZOBACZ TAKŻE: Skłonność do zdrady jest "wypisana na twarzy"

Według niej mężczyźni, którzy mają granatową pościel rzadko ją zmieniają, co świadzcy o nich, że są mało troskliwi:

Mężczyźni uważają, że ciemna pościel wymaga rzadszego prania. Rzadsza potrzeba prania pościeli może z kolei oznaczać ogólny brak troski i zainteresowania. A to nie są wyznaczniki dobrego faceta

Po tym, jak świat usłyszał o teorii granatowej pościeli zaczęły odzywać się inne kobiety, które zgadzają się ze zdaniem Barone.

W ostatnim czasie na Tik toku pojawiło się wiele filmików mówiących o teorii granatowej pościeli. Dziewczyny nie mają wątpliwości, że wysnuta przez Barone teoria dotycząca niewierności facetów posiadających granatową pościel, jest słuszna. Uważają one, że mężczyźni posiadający ciemną pościel rzadziej ją zmieniają, bo nie widać na niej brudu, a brak higieny wiąże się z rozwiązłością seksualną i niewiernością.  

Użytkowniczki Tik Toka zgodnie twierdzą, że rzeczywiście ma to wiele wspólnego:

Opisałaś mojego byłego. Czemu ja dopiero teraz to zauważyłam?– napisała jedna z nich.

Jednak nie wszyscy podchodzą z entuzjazmem do tej teorii. Pod filmikami pojawia się wiele głosów, które uważają, że posiadanie granatowej pościeli nie ma nic wspólnego z niewiernością.

A Wy, co uważacie na ten temat?

Udostępnij: