Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Silny związek... Zaczyna się od dwóch dzielnych ludzi, którzy są gotowi poświęcić dla siebie wszystko.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wśród tych pól co porasta młody bór, daleko poza stumilowym lasem, tam znajduje się kraina, w której nikt nie jest sam. Tam każdemu marzenia zawsze się spełniają. Tam można wszystko, a dzięki przyjaźni można jeszcze więcej.

Bajka

znak cytatu Wszyscy żyli długo i szczęśliwie. I ty też, Szarlejku, będziesz żył, jeżeli będziesz pamiętał, że najważniejsze są trzy słowa: prawda, dobro, piękno. Prawda, bez której nie ma zaufania. Dobro, bez którego nie ma miłości. Piękno, bez którego nie ma nadziei.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwi przyjaciele to skarb, nie da się ich kupić, trzeba na nie zasłużyć. Prawda i lojalność, to cechy które ich charakteryzują. Pamiętaj, prawdziwy przyjaciel jest zawsze tam, gdzie jesteś ty.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka jest jak drogowskaz. Dziecko, które słucha bajek, uczy się zrozumieć świat. Bajka uczy, pokazuje drogę, pomaga odnaleźć w życiu cel.

Bajka

znak cytatu Co kto zrobi, owo mu się i obroci. C notabene, płacze kto za wcześnie, płacze dwa razy.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajki mają magiczną moc. Otwierają przed nami drzwi do świata, w którym możliwe jest wszystko, co tylko potrafi wymyślić nasza wyobraźnia. One uczą, inspirują, dają nadzieję. Pokazują, że nawet najtrudniejsze problemy można pokonać. Bajki prowadzą nas krok po kroku przez labirynt życia, pouczając w subtelny sposób.

Bajka

znak cytatu 
Wiesz co się robi, jak życie dołuje?
Mówi się trudno i płynie się dalej.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że sny, które ci się śnią w obliczu trudności, są prawdziwym drogowskazem twojego charakteru. Ciągnią cię do przodu, a nie z tyłu. Pamiętaj o tym, kiedy serce zacznie wątpić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest jak bajka. Nie liczy się jej długość, ale wartość. Najważniejsze to zrozumieć, że każdy człowiek tworzy swoją własną historię, której jest jedynym prawdziwym bohaterem.

Bajka

Zobacz więcej